Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 İlkbahar ve Yazı Konsere Doyuracak

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Rockistanbulda bir patisel organizasyon bekleriz artıkın. Geçen sene ÖSSden önceki cumartesi ve ÖSSnin olduğu pazar vardı. Cumartesi nispeten tenha olan festival, pazar ölümüne doluydu.
Dua edin bu sene de öyle olsun, ÖSS de kurtlarınızı döker gelirsiniz kardeşim Borbagın yaptığı gibi, biz de yine "Lan çoluk çocuk doldurdu yine burayı, biz 5 yaşımızda dinlerdik lan bunları öhööööö" diye geyik yaparız :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 03 Ocak 2005 00:29 tarihinde demiş ki:
Mozart ve Johan S. Bach İstanbulda!

Mahsun Kirmizigul'un istegi uzerine diriltilen unlu virtuozler sanatciyla canli performansi da iptal etmeyecekler. Bu gece kacmaz.
www.biletix.com.tr

Tiesto yu getiremedik be abi kusura bakma[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni haberler

Megadeth Yeni Melek e alınmış

Rock'n Coke a Judas Priest düşünülüyormuş, ki bomba olur direk.

Dark Tranquillity de 17 Nisan şu an için.

Within Temptation'ın gelme ihtimali varmış.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

oo haberlere bak direk bomba gruplar be
linkin park yokmu :)[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde gene ankara to istanbul taşınma işlemi gerçekleştireceğiz sınavların ortasında[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler gaza gelmeyin size söylüyorum ne kadar düşünülürse düşünülsün judas gelmez.inşallah gelir tabi de döt olurum.
onun dışında symphony dediğin symphonyX mi pent?
officiallar zaten gerçekleşir ama nightwish, in flames yalan olur bence. bir de rockistanbulun festivali için organizatörler mart diyodu. bi kere mayıs ayında olucağını sanmıyorum herşey mayısa kayarsa zaten ertelerler trafik yüzünden.to/die/for konseri official sitede yazıyor. bir de 25-26 martta rockstation fest 8 olucak crematory,mercenary,graveworm,mourning caress....+bi tane baba headliner gelcekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben duyduklarımı söylüyorum, ve sadece laf değil bunlar yani desteksiz değiller hehe =)

Oha Crematory ve Graveworm geliyosa öleyim ben artık, her hafta konsere mi gidicez lan.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

Dark Tranquillity gelsin yeter baska bısey ıstemıyorum ha bide in flames gelirse dehşet olur ama ihtimal vermiyorum pek. Nightwish de gayet zevklı olacaktır. Crematory demişsiniz oda şahane olur. Of of bi gelseler :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Dream Theater icin supheliyim. Subat ayindan ertelenen konserofficial fan club'daki organizator roportajina gore kasimda olacakti, ki yanilmiyosam ocaktayiz su an.

Yakin zamanda duydugum bi rivayete gore de olayi sindiremeyip fil yapim'in HQsuna giden bikac kisi herhangi bi cevap alamadan "Mesguluz sonra gelin" gibi bahanelerle gecistirilmis. Ben mail attim adamlara, ne tesaduftur ki bana da cevap gelmedi.

Bu olayin perde arkasini bla blala..[signature][hline]mind is a terrible thing to taste
Sosyal ağlarda paylaş

penth anlatamadigim sey su ki official sitelerde ciddi ciddi tarih verilmeden edilmeden insanlari boyle gaza getirme...

bu (o) ulkede birak onun bunun "saglam kaynaklarini" radyolarda "MANOWAR GELIYOR!" diye reklamlar yapilip yalan olan sittin tane organizasyon oldu, ilgi cekmek icin "onu da getirioruz, bunu da getirioruz, getirmezsek na boyle olalim, iki gozumuz onumuze aksin" diyenlerin patlayan balon sayisinin haddi hesabi yok

ulkemiz istihbaratta dunyanin en onde gelen ulkelerinden oldugundan masallah her insanin kaynaklari var, o kaynaklar da her zaman cok saglam... bunun bir ornegini de 12-13 subatta nightwish konseri olacak dendiginde gormustuk hatta orneklerle veriyim...

said:
BiTcH_oFBaT, 18 Ağustos 2004 00:15 tarihinde demiş ki:
şu anda aldığım bi habere göre
konser kesinmiş

balkan turnesinin bi ayağı imiş ve grup iptal etmedikçe konser olcakmış
yetkili böle dedi :)

said:
BiTcH_oFBaT, 20 Ağustos 2004 01:49 tarihinde demiş ki:
ayarlayan adama sorcam abi .. bu insanalrın tün dinleyicileri kekliceini sanmıorm çünkü..

said:
BiTcH_oFBaT, 21 Ağustos 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
oluo abi konser
bi cevap gelmedi ama başka biri cevapladı geliolar yani
balkan turnesine çıkıolrmş türkiyede o ülkelerin içindeymiş olan bu

...sonuc 12 subatta nightwish'in ingiltere'de konseri var huehue

anlatmak istedigim su, dedikodu yayma, kaynagina ne kadar guvenirsen guven yine de yayma, cunku TR'de sonucun husran olmasi cok muhtemel, umitlenenlere yazik[signature][hline]A festivus for the rest-of-us!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 03 Ocak 2005 13:21 tarihinde demiş ki:
bir de rockistanbulun festivali için organizatörler mart diyodu.

organizatorler mart mı dedi rockistanbul için?
hangi organizator demi$ bunu.
arkada$lar kulaktan dolma bilgilere aldanmayınız.kesin tarihi söylemiyim ama rockistanbul a$agı yukarı geçen seneki tarihlerde olucak.ve gercekten duyunca agzınızın acık kalacagı gruplar yer alacak festivalde..
mart ayında yine rockistanbul org.'un organize ettigi daha ufak capta bi festival olucak daha cok progressive agırlıklı..
Bilgiler açıklanıcak yakında merak etmeyin ve kulaktan dolma bilgilere (o gelicek bu gelicek,bu kesinmi$,bunlar naza çekiyomu$ vs vs) inanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Megadeth diyorum, official site diyorum Hellhound =) Gaza getirme değil amacım, paylaşmak. Başa uyarı mı yazmam lazım

SAKIN GAZA GELMEYİN, HER AN YALAN OLABİLİR diye?

Bu tarihteki en gerçekçi bilgileri bildiğiminden emin olarak yazdım bu yazıları, 10 gün sonra şartlar değişirse bunda yapabileceğim birşey yok. Dark Tranquillity official olarak 5 Aralık'ta Türkiye'ye geliyordu da noldu, önce Ocağa, sora da bilinmeyen bi tarihe alındı. Benim amacım insanlara gaz vermek veya "bi başlık açayım da 100 kişi yazı yazsın oh oh" değil. Paylaşmak istedim bu heyecan verici bilgileri, ben heyecanlandım yani, hayatını bunlar üzerine kuracak varsa bu günden sonra, özür dilerim onlardan.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...