Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 İlkbahar ve Yazı Konsere Doyuracak

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Yukarda başlığı gördüm görmesine ama tam tarih belli olan konserler olmadığından buraya yazayım dedim.

İlk olarak Dark Tranquillity konseri var, 5 Aralıktı, 13 Ocak oldu, sonra tekrar ertelendi, ama işin güzeli Bronx'tan Kazablanka'ya alındı, biraz daha büyük bir mekan. Görüşmeler devam ediyormuş, Mayıs gibi gelmeleri bekleniyor.

Sonra Nightwish var Mayısta gelecek. Symphony yi biliyorum bir de gelcekler listesinde, bu ikisi Progressive Istanbul adlı festivale çıkacaklarmış

4-5 Mart 'da MEGADETH konseri var ki ben Dave i sevmesem de gidicem izleyecem ve bomba olacak ya. 6 Mart'ta da Ankara'ya gidiyorlar.

Ve gelelim RockIstanbul 'a. İnanılmaz bir organizasyon olacak, Dream Theater ve Anathema kesin geliyor, büyük ihtinalle IN FLAMES de gelecek ve biz köpeği olacaz.

Bu ilkbahar - yaz nerdeyse her 2 haftada bir bi bomba konser olacak, dersler falan hak getire.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Megadeth

Megadave (The Webmaster) wrote:

"A second show in London has been added on the 9th of Feb. First show on the 8th is now sold out.

Luxembourg has been added for the 18th.

We are talking to Diamond Head about being the support band for the Irish and English dates. That is pretty much confirmed.
We are trying to get them to do the rest of the euro dates as well.

And we are trying to add a Portuguese, Isreali, Turkish, Greek, Russian, Finnish, and one or two more to make up a total of 30 shows."

Yukardaki direk Megadeth'den açıklama. Diğerlerini de okudum valla official çoğu, official olmayanlar da güvenilir adamlar Metal Observer'dan okuyorum zaten.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Rockistanbul ne zaman yalnız bizim finallerden sora olmazsa direk keserim organizatorleri =P Anathema ve dream theater eger cidden geliyolarsa sevindirik oldum resmen =)

Ha bi de bu gruplar sadece istanbula mı gelcekler yoksa izmir ankara vs vs... geliyolar mı?[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

İnsallah rockistanbul haziran sonu gibi olur da tadını cıkarırız soyle bi mesela ossden sonraki gun hos olabilir herkes keyfini cıkarır =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Rock Istanbul hakkında öğrendiklerimi bizim okulun metal forumlarından güvenilir bir arkadaşın yazdığı yazıdan öğrendim. Boş yere yazı yazmaz ki takip eder baya bu konuları.

Dream Theater ve Anathema'nın kesin geleceğini, In Flames'in belli olmadığını söyledi. Sözüne güvenilecek kızdır boş konuşmaz ondan yazdım ben de. Metal observer ı araştıracam şimdi biraz daha, bulursam daha kanıt yazarım.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

Oha o kadar önemliyse Elif diye bir arkadaş. Hatta dur konuşayım şimdi onla ulaşabilirsem, hayrola ne oldu bu kadar önemli =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...