Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Queen Turneye Çıkıyor

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Ünlü İngiliz rock grubu Queen'in hayattaki elemanları, vokalistleri Freddie Mercury'nin 1991'de ölümünün ardından ilk kez turneye çıkma kararı aldı.

Queen'e 2005'te çıkacağı turnede, AIDS'ten ölen Freddie Mercury'nin yerine Free grubunun vokalisti Paul Rodgers eşlik edecek.

Evet Arkadaşlar Cümleten Hayırlı Uğurlu Olsun[signature][hline]GrandMaster İnsan Abarii
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah freddie olcaktı bi de hastasıyız...[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 09 Ocak 2005 07:25 tarihinde demiş ki:
show must go on...

+1 Show must go on :)
Ayrıca bu kadar lafa ne gerek tabiki freddienin yeri baskaydı onun sarkılarını dinlerken insanın içi bi baska oluyodu ama mesela Elton John ve Axl Rose nin Queen elemanlarıyla yaptığı o deli konserdede ayrı bi tat var.. Her seyin yeri ayrı buda bi başka olcak :) Nerde olsa giderim![signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

İce abartmısşsın sirnaber, Freddie dünyanın en iyi vokalisti ve Queenin asla tam olarak soleyemediği Bohemien Rhapsody de en iyi sarkı olmasına ramen ne biliyim ben aldım zevkle izliyorum :) Ama tabiki freddienin yeri baska.. o queen bidaha asla olamicak böle bi ses böle bi grup yeryüzüne gelmicek ama olsun bunada diğer tum konserler gibi gitmeyi düşünüyorum
...ama freddinin yerini dünyanın en iyi vokalleri bi arada çıksa dolduramicak o baska :([signature][hline]Blind Guardian

Sosyal ağlarda paylaş

Evet abi ne yani; efsanenin bi karakteri öldümü yerine yenisi gelir, onun kadar iyi olmasada günü kurtarır. Bu kadar basit Freddie olmaya bilir ama diğer üçü hayatlarına devam ediyolar.. Şimdiki turnede onlara eşlik edicek solisti tanımıyorum sesini bilmiyorum ama kötü olmicanıda biliyorum :)[signature][hline]Blind Guardian

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...