Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en kolpa yerli havayolu hangisi?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Yurticinde Atlas iyidir. Pegasus cok mezarci isi hizmet veriyor, zaten cogu ucusu sabiha dan diye sallamiyorum.

Thy in kabin personelinin kalitesinde son 10 yilda dusus var. Yabanci dil olsun, guler yuzluluk olsun hep iniste. Daha dunku ucusta pilotun ingilizcesi beni benden aldi. Icimden bu yabanci kulelerle nasil irtibat kuruyor, acaba dumanla mi haberlesiyor diye suphelendim. Birde kabin ici eglencesi olmayan ucaklar beni benden aliyor. Insan istiyor bindigi gibi bir Captain America Winter Soldier patlatsin.

Bir tek 2008 senesi sonunda THY in first class baslattigi donemde kiraladigi 777 lerden birisiyle(ekonomi sinifi olarak haliyle:)) Londra ya ucmustum. Kabin ekibi mukemmele yakindi. Oyle bir kadro ve hizmeti anca business class ta gorurdunuz. Herhalde yeni class ucak diye ayarladilar. Zatende bir daha da denk gelmedim.

Yemekleri iyi THY nin. Bazen bizim yabanci arkadaslara soruyorum, Avrupalilar arasinda imaji bayagi iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

THY iyidir ya ama bazen şansa bana 1 kere denk geldi uzun uçuşta yaklaşık 11 saat dönüşünde ekransız uçak denk geldiydi 11 saat o tek ekrandan haritaya baktım o Hindistan hiç bitmicek gibi geldiydi :D:D

peki sen ne yaptın?

delta ile amerikaya uçarken aynısı başıma geldi. inişte 150$ indirim çeki vermişlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...