Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Linkin Park ın yeni albümü

shadownight

Öne çıkan mesajlar

Bu grup için artı olabilecek tek çalışma In The End ve Crawling adlı şarkıların olduğu albüm.

Diğer çıkarttıkları albümler kendilerinden soğumama yeterince katkı sağladı. E bide işin içine Jay-Z girince iyice soğudum. Ne diyeyim yolları açık olsun ama benden uzak dursun.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

jayz ile olanı dıorsan fena deil[signature][hline][email protected] ewet e-mail adesim isteyen gırgır samata yani MSN de sohpet icin bire bir,isteyan patiylede sohpet ederim .....SARISINLAR BOKTUR :D:D
-ya 50 cent kim
-ben
-biraz para veriyimde dolar ol , bilorum cook irenc bi espri :D:D

Sosyal ağlarda paylaş

ben jay-z ile sadece numb sarkısını gordum album falannmı yaptılar??
yaw bide hak veriyorum eskiden bende dinliyodumda cidden cok para kazanma için yapılmıs kokuyo sarkıları adam gırtlaktan sarkı soyliyince scream vokal yaptıgını sanıyo ama yanılıyoo
Sosyal ağlarda paylaş

Çok basit çalsalarda gayet iyi ve başirili besteler yapiolar..Para kazanmak için şarki yapiolar ne Demek? anlamadim??[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

peki siz bir müzik grubu kurup ünlü olsanız, konserler vermeye başlasanız, albümleriniz çıksa "bize para vermeyin dualarınız yeter" mi diceksiniz? "para için müzik yapmak" ne dmk?bugün beyoğlunda ara sokakta bi barda çıkan grupta para için yapıyor bu işi.müzik piyasası? duydunuzmu hiç?[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik paradan önce sanattır bi defa, linkin park eskiden ben de severdim ama artık iyice parayı ön plana çıkartıp işin sanat kısmını umursamamaya başladılar. Teey tey nerde eskinin linkin parkı olmussun sen.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh genctik kandırılmısız zamanında =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Linkin Park bence kendi tarzını oluşturma konusunda emin adımlarla ilerliyen bir grup.Yaptıkları müziği melez olarak tanımlıyorlar zaten Jay-z Yaptıkalrı papercut şarkısını dinlerseniz görebilirsiniz
Linkin Parkın yaptıı çoğu şarkı kendi hayatlarındaki olaylardan etkilenerek yazılan anlamlı sözlerden oluşuyor.

ı dont know who do trust?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

metal kelimesini ve o türü kirletiyorlar, kendilerini metal'in bir alt türü olarak görüyorlar
ama pedala asılarak müzik yapmakla,araya rap vokal koymakla başka birşey yapıyorlar
ismi nu-metal olmamalı
ne bileyim nu olsun linkinparkthemotherfucker olsun yada osman olsun kendi tercihleri
zaten elimizden gidiyor metal
ah be 80'lerde olacakmışım ben bu ne be :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...