Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Beta Serveri Aciliyor..

Core

Öne çıkan mesajlar

said:
sQu, 08 Ocak 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
kusura bakmayın ama çok saçma bi topic olmuş. Server kapandığından beri zaten login olabiliyorsunuz. Sadece available server yok. İnsanları boşa heveslendirmeyelim :)

hic alakasi yok.. kac gun hic connect olmadi! hatta ben mesaj attim foruma baglanamiyorum, ne is diye..[signature][hline]ARAMA YAPALIM, YAPMAYANLARI UYARALIM!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yalicapkini, 08 Ocak 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
Beyler benim anlamadigim bir mevzu var ,

pre-order yapılanlara oncelik verilecekmis gibi biseyler okudum.
ama mesela ben amazon.co.uk den pre order yapsam cıkıs tarihi 28 falan bisiyler yazıyor..
Eeee nasil oncelik taniniyor pre-orderlara yani ben bu pre-order olayini anlamadim birisi bana aciklayabilirmi ?

Orada baysedilen pre-order kit alanlar. FAQ'ı okursan ne demek istendiğini daha iyi anlayabilirsin.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 08 Ocak 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
Pardonda Cbcilern girmesi fikrine karşı çıktığımızı nerden çıkardınız ? Onu merak ettim . Söylenilen şey açık aynı anda girmek yani siz girmeyin değil.Siz girin bizde girelim arada zaman farkı olmasın .
Birde cbci olmak için para bile vermiyorsun şans işi yani para verenlere daha fazla öncelik tanıması gerek yanlışsam yanlışsın deyin ....

[Bu mesaj Dunedain tarafından 08 Ocak 2005 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]

Blizzard ön sipariş verenlere kıyak yapmış. Buna şükredin. :)[signature][hline]pff
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...