Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç rengi..

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

said:
Ardeth, 08 Ocak 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
said:
fizban, 08 Ocak 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
kızlarda bile tamamen boya saç güzel durmuyor, erkeklerde de maksimum çirkinlikte duruyor.. bi de çok esmer tenlilerde röfle falan kusturuyor, özellikle erkeklerde. ben sen olsam hiç boyatmam ama.

+1 duygularıma tercuman oldun. Ama mesela şöyle önden belirgin bir şekilde bir kaç tel falan çok hoş duruyor kızlarda. Ama erkeklerde tamamen karşıyım ıyk

Aynen +1. Az miktarda mavi/kızıl kızlarda cidden cok hos duruyor ama erkeklerde ne renk olursa olsun gereksiz.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 08 Ocak 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
Düşünsenize, sabah kalkıyorsunuz, kocanız ayna başında kremlenip pudralanıyor. Yanınızda gözlerinde salatalık dilimleriyle uyuyor. Allam kabus!

sabah kalkıp kocamın olduğunu farketmek yeteri kadar kötü olur herhalde:D
zaten kızların benden toka istemesi yeterli korkunçluğu taşıyor. Kazıtmak lazım diyorum kendime, dinletemiyorum:-)
anladım ne demek istediğini, hakkaten enteresan olurdu[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

hergün farklı renk yap :)

bence kısa saça da yakışmıyor ayrıca[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
Sosyal ağlarda paylaş

Senı tanıyan bırısı olarak saçın bu halı ıyı lakın ıllede boyatıcam dıyorsan sıyah ta yakısabılır..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

hmm siyaha boyatinca, sac rengin siyah'in yaninda acik oldugu icin ,dogal olarak diplerden yine kendi sac rengin ciktiginda, kel gibi gözükürsün :D ama boyatabilirsin cünkü bu dedigim durum sadece uzun sacli insanlarda sorun oluyo zaten...ne diyim yakisir be abi!:D[signature][hline]when Love and Death embrace..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş açmış bir konu bende burda sorayım bari

çevremdeki insanlar gölge attır saçlarına çok yakışır diyorlar yaptırsam nasıl olur yakışır mı ?
sonra pişman olmayım ?
yaptırdıktan sonra beğenmediğim taktir'de yıkasam o gölge gider mi ? nedir ne değildir ?

bilgili olan varmı bu konuda.

[saç rengim : sarı]

[signature][hline]- Kuzu

- Mix # Ultima Online Runuo sunucusu

Sosyal ağlarda paylaş

evet cok igrenc oluyo! ben saclarimin rengini acip kipkirmizi yapmistim o gün bugündür baya döküldüler..! ayrica bi kere boyadiktan sonra hep boyamak zorunda kaliyosun.. 1 kereyle kalmiyo..ama tabi hevesini almasi lazim insanin =)[signature][hline]when Love and Death embrace..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 5 yıldır saçlarımı uzatırım ne 1 mgr jole nede 1 mgr boya hiç birini sürmemişimdir. Saçların sağlıklı olması için gereksiz bence.
@Mavi sende bak saçların güzel yazık etme uzattığın süre boyunca saçlar zayıflar. Birde ekstra bir şey kullanırsan dahada zayıflar bence. Bu hali ve rengi ile kalsın. güzel böyle.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

röfle yıkanınca çıkmaz ya kestirmen ya da boyatman lazım.
ama röfle üstüne boya kolay kolay tutmaz. saçının ne kadar açık renk olursa tekrar eski rengine dönmen o derece zor olur.
ama röfle (eğer çok sık atılmamışsa) saçın uzayınca komik durmaz. hele bir de sarışın isen saçın kendisi güneşte açılmış gibi durur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...