Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahirete Transfer - artık kefenin cebi var

Jester

Öne çıkan mesajlar

mükemmel muhauhauh :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

akşam akşam süper yarildim
varmi acaba bunlara para kaptiran salaklar ?! :D

said:
3) Paramız değer kaybederse n'olacak?
Paranızın değer kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değil. Ahirette bütün alacaklar o anki kurlarından hesaplanıyor.

e çok buna yarildim[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

Size cennete gitme ya da buna benzer hiçbir garanti vermiyoruz.[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| Hepimiz bir doz şenlik alabiliriz . Çok fazla karanlık gün yaklaşıyor!|
Sosyal ağlarda paylaş

Ahiretten buraya alacağınızı tahsil etmek söz konusu değil. Unutmayın ki ahiret yolu tek yönlü ve mecburi gidiştir. Bu sebepten online bağlantı da kuramamaktayız.

hahah tüh öbür tarafla online bağlantı kurulamıyormus[signature][hline]Kendercik içmiş içmiş ve demişki: diş fırçasıyla kendimi yaraladım ya...

AAL'05 - Alkolik Ayyaşlar Loncası "2005

yesil ejderha...[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw yok sana bişi demedim zaten ama yinede o adamı versinler abi bana. sinirliyim zaten eve canım sıkkın geldim aha dedim eğlenceli bişeyler. okuyayım fln derken zınk diye çıktı karşıma. delirdim resmen. kabus oldu .. heh

bunu yazmaya geliodum baktım sen yazmışın devamını getirdim ..

* ohh bee içimi döktüm resmen. ama verseler yinede döverim. bu sefer zevkine! :p
Sosyal ağlarda paylaş

-Paranızın değer kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değil. Ahirette bütün alacaklar o anki kurlarından hesaplanıyor.

-Bu paralarla elimizden geldiği kadar ihtiyacı olan kişilere yardım edeceğiz. Bu kadar günahı sırtlamışken kendimiz için de bir miktar ayırtacağız.

tam komedi[signature][hline]Tüm hatalarından ders alsan da,hayat yeni hatalardan ders alınarak öğrenilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...