Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aman tanrımlar! "Battle Star Galactica"

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Hihohohay çocukluğumun efsanesini Pazar sabalarımın eğlencesini yeniden çekmiler mutluyum ne kadar kötü olursa olsun yinede mutluyum.

Mini tv series formatında umarım birileri tutar kulağından getirir Türkiyeye.

Burada![hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

bi müziği kalmış aklımda yaw. ne zaman yayınlıyolardı bunu?[hline]You want the Dark on the Lady of Pain? Get real! There ain't no dark, least, none that anyone alive or dead ever knew. Might as well make up your own, for the good it'd do you.
So what's the truth, then? Well, with most things in the Planes, the Truth is whatever you believe it to be. Simple as that.
Believe well, cutter.
Sosyal ağlarda paylaş

heheh DVDsini almıştım geçen sene. Demekki çocuklak özlemimiz geri geliyor. Bizimkilerin gemileri hala en favorim uzay gemisidir. Birde Cylonlular vardı Wowww Woooow diye ışıklı kaskları olurdu. Biri Karaşimşek ile Galanktikanın yaönetmenimi yazarımı ne aynı adam o yüzden ikisindede o Wowwwo Woooow ışık olayı var demişti.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Dizinin yeni bölümlerini indirdim ilk 10 bölüm var şu an ama altyazı bulamıyorum :(
Herkese tavsiye ederim...
Bence diğer dizilerin çoğundan daha güzel. (Star Trek - Enterprise ,Sg-1 vs...)
Dizinin eski bölümlerini bilmediğim için onlar hakkında yorum yapamayacağım...[signature][hline]!...Fortis Cadere, Cadere Non Potest...!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...