Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yumurta dayandı[My head in to Öss]

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Malum Bildiğiniz üzere,Sene 2003 ve öss sınavı denen bir illet var,gireceklerimiz üzerinde büyük etkiler bırakıcak,kimimiz bir yeri kazanıcak kimimiz seneye şansını deneyecek vs...
Günler gide gide azaldı ve şunun şurasında 10 gün kaldı...
Bu 10 günde 5x10=50 saat çalışsam gene kar dır diyorum.Gerçi şimdiye kadar yaptıklarımı yaptım ama henüz içimdeki korkuyu giderebilmiş değilim....Malesef ki,sistem bu ve buna uyacaksın yada deveyi gütmeden s. gideceksin hesabıyla devam edicez sanırım yeni bir sınav sistemi gelene kadar.
Sinir oluyorum yada Kafam girsi Öss demekle elimdeki stresin sadece %1 yada %2 sini atabiliyorum ancak.Birde çevreden bir yığın olaylar[kavga-arklar arası karı kız olayları-bilg-paticik :P vs.] olunca bir garipimtrak oluveriyor insan.

1 Hafta civarında bir sürecik var..

Bu süre içerisinde,hem kafamı boşaltmak,hemde eksik olanların ne kadarı kalmışsa,onları tamamlamak için

15 Haziran Günü; Saat 2:30 a kadar yokum (Berbere gidip sınav çıkışı 0 vurdurucam saçları ;))

Bilemiyorum...

Umutlar var ortada,bir yığında üzüntü var...Gün doğacak yine her zaman ki gibi sınavdan sonrada...Ama öyle bir şartlanmışım ki sanki dünya kararmış gibi..

Her neyse... Gidip bilgisayarımın fişini felan çekip fırlatıcam(aciap zor bir olay ama mecburum...)

iyicene uzadı yaw bir hafta için konuşma....

Hepiniz 1 Haftalığına kendinize iyi bakın Sevgi Kertenkelebekleri ;)

Benim yerime "inci" Quoteları birisi kopyalasın ;)

Şimdi Gidiyorum,Ama Dönüşüm Muhteşem olacak! AstalaVista Beybi!

*!Rüzgarda saçları dalgalanır...Siyah Pardüsesini sürüye sürüye uzaklaşır..*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yaptığımı yap aslında.Ben şu aralar pek çalışıyorum denmez.Oturup 93-02 sorularını çözüyorum bire matematik soruları çözüyoprum.şimdiye kadar hiç sözel çalışmadım(benim sözelim oldukça iyidir sadece coğrafyam kötü onuda son hafta halledecem)ama ailem hiçbir baskı yapmadığı halde bende bir öss stresi başladı(evde alev püskürüyorum vardır eminim böyle bir sürü adam değilmi?)Bende baktım böyle olmayacak yarın İzmir'e gidiyorum kendi bnaşıma.Bir tanıdık var orada paz akşamına akdar orada kalıcam.Emin l ailenden uzak kalmak çok iyi gelicektir bir iki gün.Çünkü onlar kendileri farketmeseler bile sana acayip bir baskı yapıyorlar.Eğer beceremiyorsan çık dışarıya basket falan oyna.Kafanı toplarsın en azından.Ama bu işi gece yapmanı öneririm.Başka türlü sıcak altında dahada sinir olursun:D Herkerse kolay gelsin 10 GÜN KALDI 10 AHHHHHHHH.KAFAYI YİCEM YAAAA[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında en iyisini yapıyorsun. Bir süreliğine bilgisayara ara vermek güzel oluyor. 1 hafta dayanabildim :P şimdi yine deniycem.

15 Haziranı ÖSS günü olarak değil de kurtuluş günü olarak görelim

Hepinize başarılar...[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THiM, 05 June 2003 13:49 tarihinde demiş ki:
Aslında en iyisini yapıyorsun. Bir süreliğine bilgisayara ara vermek güzel oluyor. 1 hafta dayanabildim :P şimdi yine deniycem.

15 Haziranı ÖSS günü olarak değil de kurtuluş günü olarak görelim

Hepinize başarılar...[hline]Dünyanın En Hızlı Silah Çeken UT'cisi!
Tek rakibi gölgesi...

Kurtuluş günü ilginç bir yaklaşım tabi.Ama ya o günden sağ çıkamazsak??Bir kurtuluş gününü daha kaldırırmi yüreklerimiz?
YAŞASIN KURTULUŞ GÜNÜNDEN BİR SONRAKİ GÜNNN!!
[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D

[Bu mesaj Solufain tarafından 05 June 2003 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 05 June 2003 05:12 tarihinde demiş ki:
...
Bu 10 günde 5x10=50 saat çalışsam gene kar dır diyorum.Gerçi şimdiye kadar yaptıklarımı yaptım ama henüz içimdeki korkuyu giderebilmiş değilim
...

abicim bende bu çalışma olayını bizim rehber hocaya sordum dershanede gerçi zaten diğer hocalarımızda; "cuma akşamına kadar çalışacaksın! , cumartesi gün ışıdığında tüm dersle olan ilişkilerini bırakıp, kafanı dinlendireceksin." dio.
benimde aklıma yattı aslında 2gün önceden bırakmak. gerçi bana kalsa sınava 1 saat kalaya kadar çalışacamda ;)

said:
Solufain, 05 June 2003 12:59 tarihinde demiş ki:
...
ama ailem hiçbir baskı yapmadığı halde bende bir öss stresi başladı (evde alev püskürüyorum vardır eminim böyle bir sürü adam değilmi?)
..
Çünkü onlar kendileri farketmeseler bile sana acayip bir baskı yapıyorlar
...

evet haklısın bu konuda gerçekten bendede stres başladı son 1,2 haftadır. ama kendimizi toparlamaktan başka şansımız yok malesef. zaten yarıştığımız adamların nasıl çalıştıklarını az çok hepimiz biliyoruz, birde strese girerek, heyecan yaparak normalde yapabileceğimiz soruları da yapamadık pozisyonuna düşmeyelim.
Benimde ailem konuda baskı uygulamıyor, arada gelipte;"serhat bugün kaç saat çalıştın yada çalışacaksın" demelerinin dışında (özellikle annem)
birde beni nezaman bilgisayarın başında görseler(yine annem);" serhat ne zaman ders çalışmayı düşünüyorsun? , bırak artık şu bilgisayar olayını" fln. die takılıyorlar arada.
tabii tamam tamam diyerek geçiştirmekten başka da yapacak birşey gelmiyor insanın her nekadar doğruları da söylüyor olsalar.
Nese..
Bende tekrardan herkese başarılar diliyorum.
başarı dileyenlerede tşk.[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 June 2003 20:36 tarihinde demiş ki:
hepimize bol başarılar, bol boğaziçiler, bol çimler ..[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

;) thanks.[hline]k.o.c. - web site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 05 June 2003 20:45 tarihinde demiş ki:
galatasarayın kampüsü daha güzelmiş ben galatasatrayda okuyacam :)

inşallah gidersin babacum.
bende ona bakarsan O.D.T.Ü'de fln yada Marmara'da okumak istiyorum ama. bakalım nolcek kasıos ama.. keşke istediğin yere girebilsen.
*! pembe hayallere dalar *[hline]k.o.c. - web site

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada boğaziçi üniversitesinin web sitesi varmı şöle okulun fotoğraflarını fln görebilceğim bu sene ist. e gidemedim okulla onun için göremedim seneye gitçem yinede bi göreyim çok güze diolar :)[hline]DarQeR, 3 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
delikanlı adamın t..saklari aynı hizada olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angel_, 05 June 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
öss ye giricek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum bu evreyi atlatmış ki hatta 22 gün sonra mezun olucak biri olarak okumak da zor!!!şimdi sınava girsem daha yüksek puan alıcağıma eminim...rahat olun ve gerçekten isteyin!!
BOL ŞANS....

ohh sen rahatsın 22 günün kalı tabe biz ne yapalım :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...