Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kharon'un buyuk garaj satisi #3

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Sahibinden gecen sefer beni cok yordu, dolayisiyla hepsini bi buraya yigiyorum. Alici cikmazsa bir kac gun sonra sahibinden e vs koyarim. Fiyatlarin genel olarak uygun oldugunu dusunuyorum, maksat ortalik toplansin. Bisey arayip da bulmak iskence halini aldi.

Acer Aspire 5742G

i5 m460 2.53ghz
6gb ram
500gb hdd
gt320m 1gb paylasimsiz ekran karti
15,6 inch
gigabit ethernet

650 lira (700 demistim gecen hafta, 50 lira dusurdum)

Samsung 2x2gb Sodimm pc3 10600

macbook pro dan cikarttim, 2x2 olarak tertemiz calisan kit.

50 lira

Canon 450D / REBEL XSI

Shutter count 5530 da,
alindigindan beri camera armour ve hardshell ekran koruyucu ile kullanildi.
kozmetik bir sikintisi yok, calisir aksamda bir sikintisi yok, yazilimsal bir sikintisi yok.
Fotografciliga giris icin uygun fiyatli ve temiz bir makine oldugunu dusunuyorum. Ilani bulunsun burada.

500 lira

Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD IF (67mm)

Calismada hic bir sikintisi yok, mantarlanma yok, kozmetik problem yok, cizik yok. Yaprak tipi orjinal parasoley i var. Ustunde 67mm lik cokin uv filtre var. Orjinal on kapagi var.
kutusu var. Sanirim aktive edilmis tamron garanti kagidi olmali kutusunda bi yerde.
foto: body fotograflarindaki gorunen lens bu lens.
700 lira

Razer Blackwidow (UK layout)

Pre order ile almistim, zaten yazi ve gaming klavyelerim oldugu icin kullanilmadi pic muamelesi gordu. Hakkini vericek birine gitsin.
Fotograflarda goruldugu gibi kaucuk ayaklarindan biri kayip.
aklimda 150 lira vardi ama ayak olmadigi icin icime sinmedi.

130 lira

E Sky Lama V3 Elektrikli Helikopter

4 kanalli , 2.4ghz kumandali
Mevcut takili palleri cizik/kirik. Alinmis fakat takilmamis yedek palleri mevcut.
Kuyruk kutudan cikan stok kuyruk, fazla narin bir tip oldugu icin tamir gordu. Alacak arkadasin kaucuk tip opsiyon kuyrugunu edinmesine saglik verirdim. Ben siparis vermeye usendim.
2 adet ekstra 2 hucreli li-po pili bulunuyor. Orjinal balance charger i bulunuyor. Bilgisayarda calisabilmek icin kumandanin orjinal konsol kablosu bulunuyor. Simulator cd sinin akibeti belli degil, ama internette var heryerde icerigi.

200 lira

Revell Audi R8 1:24 statik model

Kutusu kontrol ve fotograf cekmek icin acildi sadece.

50 lira

Tamiya akrilik mini boya kiti

Paket kimin icin? 1:16 boyutlarinda statik bir modele komple kamuflaj boyayacak insan icin.

ornek boya

http://drewemanton.com/sabref4/f404.jpg

Paket icinde bir adet yapistirici,
xf-1 , flat black
x-2 , white
xf-61 , dark green
xf-5 , flat green

50 lira

Aopen Z350-08ATA 350w PSU

Gecenlerde parcaladigim bir kasadan cikti, kulustur bir makineye cok yeni alinmis, bir fakir cocuga veririz kafasiyla toparlanmis makine. Ama kasa mangala daha uygundu, icinden cikarip kenara ayirdigim gibi kalmis.

35 lira veya o civar bir steam oyunu

digerleri: router ,joystick, adsl modem, 3g modem vb

Asus RT N13u b1 revision, beyaz kasa ustunde yer yer sararmalar var. Kenara ayirali cok oldu, Calisip calismadigindan emin degilim.

TP-LINK td-w8961nd adsl modem. Baya baya kullanilmadi. Calisip calismadigindan emin degilim.

Logitech Attack 3 , x-wing oynayacagiz diye bir gazla alinan bir diger joystick. Yaw ozelligi yok, onun disinda joystick ihtiyaci olanin isini gorur. 30 lira

Avea Jet modem

Burada router ve modemin calisip calismadigindan emin degilim, test etmeye vs de inanilmaz useniyorum. Ilgilenen varsa, ve burada tanidigim/asinaligim olan birisiyse yollarim; isine yariyorsa kullanir bictigi degeri bana yollar. Yok cop ise bir tek kargosu girmis olur ben de evde copten kurtulurum.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten garajda jant, lastik, araba ve bisikletlerden adim aticak yer zor. Geri kalan yerleride sandalye tasinir sandalye, cadir, mangal vs ile doldurdum.

Garaj falan degil de boyle bol rafli bi atolye lazim. Gecenin dordunde dremel acinca kapisacagin komsularin olmamasi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@paramecium
Abi sana devamli masraf actigim icin benden intikam almak ister gibisin. yapma

@pascalnouman
Al abi istedigini , istersen ikisini de al ayip ediyorsun. Icine sinerse sonra odesiriz.

@all

klavye de satildi.

Arada mesajlar geliyor, bilgisayar ne oldu, klavye ne oldu gibi. Diyorum satildi. Ah vah, benim sabah aklimdaydi msj aticaktim, dun aksam seni arayacaktim unuttum vs diyorsunuz. Kor olur badem gozlu olur hesabi olmasin, kargocuya tek turda halledelim bu isleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...