Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy + Kazı + Otobüslerin geçtikleri yerler

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Bugün az daha eziliyodum yaa boğanın ordaki kaldırımdayken adamlar yol kazılıyo diye gitmişler kaldırımın iki kenarına asfalt dökmüşler otobüsler ordan geçiyo ben de ööle yürüyorum bi baktım Solumda bi karartı... Muhauhaha nasıl bi ülke bu yaa :-)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Eet ya boganın orası di mi ? Yazı felan da yazılmamıs soledir boledir die tak die kasmıslar ben de onumden 3-5 otobus gecmese olurdum heralde diorum bu otobusler neden bole yapıyo die :D[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

bu da bir kasç gün önce oldu

kahramanımız müzik dinleye dinleye, hoplaya zıplaya okuluna doğru seiretmektedir bir an gözü önünde çalışan kepçeye ve osırada arkasından geçmek üzere olan adama
tam o anda kpeçe biraz geri gelerek arkasında duran sokak lambasını yıkar ve kepçenin arkasından dolaşarak mutlu ve mesut bir şekilde yoluna devam etmek isteyen şahıs ölüm tehlikesi geçirir ve bu mel-un olaydan 10 santim farkla kurtulur...

zamanlama mükemmel olay ağır çekim ben dumur adam dumur kepçe operatörü (amele) umursuz...[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...