Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebay.de Alışveriş

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Selam,

TR'de hiçbir yerde bulamadığım bi parça var. Zar zor parça numarasıyla ebay.de üzerinde satan bi eleman buldum. Ama tr'ye kargolamıyorlar.

Bi heyecan polonya'ya kargolatıp ordaki bi arkadaşın da bana göndermesini isteyecektim ama polonya da kargo ülkeleri dışında.

Amerikadan iste gibi şeylerden almanya için olan da var mı?

Ya da bu ecnebilere söylesek özel olarak kargolayabiliyorlar mı tr ye iyilik yapıp?

Ya da aranızda almanya'da yaşayan var mı ona göndertsem alacağım zaman o bana yollasa?

Öpsem bebek gözlerinizden çok ağlatırlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Tr'ye 30€ kargo istedi. Finlandiya'ya Lancelion'a gönderip onun bana göndermesini düşündüm, Finlandiya'ya da 30€ dedi.

Almanya'da benim için bunu teslim alıp bana kargolayacak biri var mı acaba? Almanya'da normal posta ile gönderilse trackingli yeterli, bu dhl ile gönderiyo. Ki hiç sevmediğim bi firmadır dhl, bizim firmaya biri dhl ile mal gönderdiği zaman kanser oluyo lojistikçiler sdf.

Seleeeeee, summon lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya bi workshop için almanyadaki fabrikanın kaizen müdürü geliyomuş. Bizim de aramız bayaa iyi elemanla. Gerçi müdür olunca belki artizleşmiş olabilir de ecnebilerde pek olmaz öyle bişey belki.

Mail attım az önce alıp sana göndersem gelirken getirir misin diye. Bakalım ne cevap vericek.

Almanya'dan Türkiye'ye özel uçak tutsam 30€ tutmaz, ürün zaten 49€ insafsız herifler ya.

Elemanı da biraz gazladım ona vereceğim 30€'yu burda seninle birlikte bira içmek için kullanmak daha mantıklı fln diye tıtıtıtıtıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...