Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam Arena Programlık bi olay,

felixxx

Öne çıkan mesajlar

halamların kumburgazdaki evinde oyleydi. bakkal yok birşey yok tabii adamların biberi domatesi umurtası patlıcanı kendilerinin hesi bahçelerinde yeistiriyorlar. gerci yumurta zor bir olay haftada bir kere falan yiyebiliyorsun. adam gibi yiyebilmek icin gunde 2-3 tane en az 4-5 tavugun bir de cevval bir horozun olması lazım. bir horoz yetmez ama 2 olsun.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

Fabrikalarda seri üretime tabi tutulan tavuklara yapılan bir yöntem :

normal şartlarda bir tavuk 2 günde 1 yumurta verirken bu fabrikada haywanlar 2 günde 4 yumurta veriyor. olaya bakın..

haywanlar büyük bir alana tıkılıyor paso yemleniyor. 12 saatte bir yüksek bir ışık veriliyor odaya pat haywanlar yumurtluyor.12 saat sonra bida haywan gününü şaşırıyor.böle 8 saate bir verenlerde var diye duymuştum.[signature][hline]Deviant art gallery
my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 04 Ocak 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
Fabrikalarda seri üretime tabi tutulan tavuklara yapılan bir yöntem :

normal şartlarda bir tavuk 2 günde 1 yumurta verirken bu fabrikada haywanlar 2 günde 4 yumurta veriyor. olaya bakın..

haywanlar büyük bir alana tıkılıyor paso yemleniyor. 12 saatte bir yüksek bir ışık veriliyor odaya pat haywanlar yumurtluyor.12 saat sonra bida haywan gününü şaşırıyor.böle 8 saate bir verenlerde var diye duymuştum.
psikolojik yontemle zayıflamayı duymuştum ama boylesini ne ilk defa goruyorum. ohannes diye şaşakalıyorum.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

yorum?:=) çok iyi ya direk uraşmadan olaya girmiş arkadaşımız..
Yorum Turkiyede insanların kafa yapıosı deişmedikçe daha neler gorucez...[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 04 Ocak 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Adamlar kendilerini aşmışlar ya.

Korkuyorum yakında tavuk klonlar bunlar

yok işe kedi köpekten başlarlar.. Görmüyomusun topkapıda kedi köpek kalmadı be..[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...