Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Children Of Bodom...

Demise

Öne çıkan mesajlar

emule'den full CoB discography indimistim icinde tum albumlerı bunun yanı sıra coverlar ve Tokyo Warhearts canlı tokyo performansı(128k quality) var.

bi deneyin derim. 500mb falandı sanırım.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

en son çıkan Trashed Lost Strungout EP sinde farkettiğim üzere bunlar da metalcore sounduna doğru gidiyorlar iyice, 2. In Flames vakası olabilir, süper olcak bence :)[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

genelde bi grubun hem gaz hem de mükemmel rifflere sahip fazla şarkısı yoktur, bi albümde 1-2 tane bulunur we bunlar zaten genelde grubun üne kawuşmasını we hatırlanmasını sağlarlar. children of bodom un bütün şarkıları böle, yani bu tarz, bu kalitede. daha doğrusu müzik stilleri bu, demek daha doğru olur. hızlı, sert ama diğer benzer gruplardan çok daha yaratıcı. şarkılarını birbiriyle karşılaştıramıyorum. birbirinden güzel hepsi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 01 Ocak 2005 20:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene once bende baya bi seviyodum cob u hatta en çok follow the reaper albumunu severim ama çok sık dinleyince baydı beni çok fazla dinlersem içim sıkılıyo amma nihayetinde guzel bi grup.logosunu children of boredom yapmışlardı bi forumda çok eskiden,uyuz olmustum zamanında ama artık birazcık hak veriyorum adamlara:)
Sosyal ağlarda paylaş

grubun trooper coverını dinledim kabiliyet var yani adam o sarkıyı deli gibi hızlı calıp bi yandan scream vokal yapabiliyo ama sarkının azına z.cmıslar buı kadar kotu bi trooper coverı dinlememiştim[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

See evil , Speak Evil , Hear evil...
yazıyor imzanda
cradle of filth dinliosun demekki
ve cob için küfür ediosun forumda
zevkler görecelidir ama bu kadarına da yuf yani[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

Ya üstüne alınma ama CoB fanları çok ses çıkarıyor diyorlar, kaç rpm de çalışıyorsun tabi sen o da önemli.

PS Bu iğrenç espriyi başka yapan yoktur işalah =)

PS2 Ben severim baya CoB
[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

yeni tanıştım diyim ama aldı götürdü resmen..bu zamana kadar bilmedigime utanmalıyım bariz..
daha üç albümlerini aldım ama hepsi hit olan şarkılarla dolu..
nediyim son dört aydır BODOMda yaşıyorum resmen :)tanıştıran,forumlara ismini taşıyanlara teşekkürler :D
children of decadence,needled,warheart,silent night bodom night şimdilik favorim sanırım,herşey iyi küselde bide buraları ziyaret etseler hiç fena olmas dimi demise???..[signature][hline] take away the world,pity your demise...
And I cry..
Sosyal ağlarda paylaş

1. cisi yuh diorm we C.O.B La InFlames i nası aynı kefeye koyuyorsun şaşıorm.!!! Ben pek zannetmiorm Bodom un öLe densizLik yapıcagına..

Walla cnm benim Bodom un rock the nation a geLme ihtimaLi varmış geLirLerse eger gitmeyen ekin gibi oLsun :D

Child Of Bodom oLdum bende artk..Her günüm Bodom suz gecmio..Boddiiiiaaaaaaoooouuummmm...[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

olmasmı be..hatta ekinin parmak arası terlikli hali olur :D
ama büyük konusmym dream theater icinde öyle diodum gidemedim..Allahtan ümit kesilmez ne diyelim..
gelselerde,gelmeselerde o hep bizim BODOMumuz ve ALEXİmz ..
(yukardaki igrenc geyikten sora oy kararıyla siteden atılcam,daha yeni geldim kıymayın banaaaa...)

_ben artık gitsem ii olucak..[signature][hline] take away the world,pity your demise...
And I cry..
Sosyal ağlarda paylaş

ArkadasLar biLirsinzki Bodom un ritm gitaristi değişti.Sinergy nin gitaristini kattıLar gruba.Peki sizde yeni gitarist amcanında oLdugu bi video kaydı veya konser kaydı warmı? Ben aradım buLamadım..BuLan oLupda haber werirse cok sevinirim..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 02 Ocak 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
1. cisi yuh diorm we C.O.B La InFlames i nası aynı kefeye koyuyorsun şaşıorm.!!! Ben pek zannetmiorm Bodom un öLe densizLik yapıcagına..

trashed lost strungout ep sini dinledin mi demise? dinlemediysen indir bir yerden dinle sen de göreceksin.[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

sadece follow the reaper albumu var bende, severim onu da.
albume ismini veren "follow the reaper" sarkisinin yeri ayridir, hastasiyimdir.

ayrica cofla cob'u ayni kefeye koyup bide ustune black metal diyen zihniyeti kin kin kinarim.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ben $öLe söLiym size..Bodom un yaptıgı müzige tam anLamıyLa Melodic Death demek pek uygun oLamz!! Cünkü arkadaki müzik Bana göre Neoclassic Power metaL e kacıo.DavuLLar death ve bLack ezgiLeriyLe doLuyo bazı yerLerde.Yani tam anLamıyLa müzikLerinin ne oLdugu hakkında bi fikir yürütmemz zor..Ama KALİTELİ müzik yaptıkLarıda ortada..
O Senin dediğin EP yide dinLedim cnm kardesm ama pek inflames gibi yaptıkLarınada katıLamicam.

Nese kardeşim gavur yapmıs bize dinLeyip kavır yapmak düşşeer...[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

evet tam anlamıyla melodeath değil. power metal with harsh vocals yazar bazı fan sitelerinde ki en doğru tanım. ama follow the reaper albümü melodeath'e de çok yakın, power metal'e koyamayacağımıza göre melodeath demeyi tercih ediyorum ben.[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 01 Ocak 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
grubun trooper coverını dinledim kabiliyet var yani adam o sarkıyı deli gibi hızlı calıp bi yandan scream vokal yapabiliyo ama sarkının azına z.cmıslar buı kadar kotu bi trooper coverı dinlememiştim

yaw bu trooper sentenced cover ı benim bildiğim sentenced cdsindede var + Rock The Nations dada aynı şekilde coverlamışlardı şarkıyı[signature][hline]Alexi_Septimus, 24 Ekim 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
Küçük bir japon balığım vardı eskiden, süper c++ kodlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...