Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Children Of Bodom...

Demise

Öne çıkan mesajlar

güseL hayvanımız eşek we içmek istemediği hoşaf hesabı...Nese tawsiye edebiLeceğim şarkıLarı cok ama müzikaL acıdan dinLenip beğeniLecek bi tane tawsye ediyorum..Çogu müzikaL zaten..

Silent Night,Bodom Night..[hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 14 June 2003 18:31 tarihinde demiş ki:
Bu grubun fanı oLaraktan sizinde fikirLerinizi düşüncelerinizi öğrenmek istedim..

Yeni aLbüm ve grup hakkındaki düşünceLeriniz??..

Cewap atanLara şimdidien t$$kr..[hline]

bende bu grubun vantilatörüyüm lol! :)
hayranıyım desenize şuna o kadar da bozmayın Türkçemizi

neyse geyiği kesecek olursak grup gerçekten başarılı ve beğendiğim bir grup haklarında bildiğim ufak bir bilgiyi vereyim şarkılarının konusu Bodom Gölü'nde öldürülen gençler hakkındadır

dediğim gibi başarılı bir grup ayrıca dinlemenizi şiddetle tavsiye edebileceğim bir şarkılarıda "Every time I die" dır

*!silahını doğultur "Dinleyin" der*
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
uplıyıverem tikkat atılış tarihi Haziran 2003!

valla süper grup sabah akşam hate me dinliyom. böyle vokal söylerken yandan gitar sesleri dıt dırıt dı dı dıdıt dı diye çalmıyomu bitiyom ya süper grup çok sağlam çalıyorlar.[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende bu grubun büyük hayrranlarındanım adamlar bana aradıgım şeyi verdiler özellekle hatebreeder albümü cok süper bir albümdür albümü baştan sona inanılmaz bir keyfile dinleyebilirsiniz.Bence tüm albümleri güsel son albümleri de gayet ii bide rtn ye gelseler süper olcak yıkacam ortalıgı sahneye atlayıp alexinin esp sini hacılayan bi tip görürseniz yardım edin o tipe korumaları felan tutun tamm mı;)

Yanlız adamların canlı performansı o kadr ii deilmiş e olsun o kadr da adam hem sölüyo hem lead çalıo buna ragmen ii idare edio konserlerde benim fikrimcede alexander bu yüzden gitti çünkü adam ritim çalıodu ve sahnede cok ama cok sönük kalıyodu kıskandı alexi yi gitti ipne

[Bu mesaj SilentEnigma tarafından 05 Mayıs 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Children of Bodom
en sevdiğim ve en takdir ettiiğim gruplardan biridir. Power metal ve black vocal i iyi birleştirmişler.

Çok yetenikli oldukları şarkılarından belli oluo. Alexi (lead gitar ve vocal) baya sağlam çalıo.

Follow the Reaper albümündeki bütün şarkılar süper
almanızı tavsiye ederim..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

şarkı sözlerini daha doğru dürüst okumamış olsam da Follow The Reaper'ı dinlemişliğim vardır, insanı enerjiyle dolduran bi müzikleri var adamların.
bi de her albümün kapağındanki resmin(fotoğraf mı, konsept mi, ne derseniz işte) birbirine benzer olması ilginç.[signature][hline]Light in the shadows has words to say
Sosyal ağlarda paylaş

cob u son zamanlarda dinliyorum, elimde hatebreeder var ve en sevdiğim sarkılar silent night bodomnight, bed of razors, towards dead end, cob, downfall... follow the reaper da guzel

soyle iyi fanlardan birileri hit sarkıları sayabilir mi?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

walla hit parca die bişi yok adamların nerdeyse bütün parçaları hit olmaya aday..Senin yapacaın tek sey albümlerini alıp sana göre hit olanlarını dinlemek bu kadar :) C.o.b evrenseldir olm nirvanaya cıkartır adamı hasasudha nese dinneyin kendinize gelin..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
harika grup son zamanlarda en cok dınledıgım gruplardan dıyebılırım.

enfes şarkıları var Hate Me, Silent Night-Bodom Night,Deadnight warrior, Red light in my eyes 1 ve2, Lake Bodom, Wizard Iron-Steel Metal gibi.

Ha ayrıca bi arkadas canlı performansları okadar guzel degıl demıs. Ona sadece tokyo konserlerini bulup cekmesını ve dınlemesını onerıyorum. Tek kelimeyle mukemmel...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende az önce II. Tokyo konserini indirdim ya cekimde bişiLer war yada biLmiorm kanaL kayıt yapmısLar cok kötü cıkmıs.ÖzeLLikLede vokaL..Nese taştan oLsun bodom oLsun dior herkese iyi yıLLar diLiorm..

Bodom After Midnight..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

children of bodom alexi laiho denilen olayi aşmış bitirmiş bi adamın onderliğinde benzersiz kalitede muzik yapan bi gruptur. klavye ve gitarin essiz uyumu ve bitmeyen gaz riffler. dinlemediyseniz cok sey kaciriyorsunuz. Kotu album degil vasat denilecek sarkilari bile yok. butun albumlerini dinleyin. Ayrıca kendileri bana kalırsa su an en kusursuz live performansını gosteren grup. alexiyi live izlerken her saniye dumr oluyorum. ( lead gitar , vokal ) umarim turkiyede izleyebiliriz onnarı.
*something wild
*hatebreeder
*Tokyo Warhearts( albumden daha guzel calmislar . kacmaz ozellikle touch like an angel of death e dikkat )
*follow the reaper
hatecrew death roll .... herkesee
ve tabi ep ler ve cover sarkilari vs... bunnar da fanatiklerine[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...