Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW için Ekran Kartı

Asphodel

Öne çıkan mesajlar

ASUS V9999 gayet saçma bi seçim palit 6600gt varken çünkü 213 dolar mı ne.. performansı da ortada (bkz: performans güzeli)

anakart olarak asus A8N şu an en makulu o da 200-210 dolar (deluxe var bi de, gerekmez bence ehe)

şahsen anakart olarak MSI Diamond ı bekliyorum , beklemeyip hemen alıcam diyenlere de yukarıdakileri tavsiye ediyorum.[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi soru daha, demin ekran kartlarını araştırırken gördum ati powercolor 9550 128mb ve 128 bit ekran kartı, fiyatıda 78$ uygun gibi geldi ve 128 bit olması heralde şimdilik idare eder anlamına gelir mi ? en azından su fx 5200 den kurtarmak icin kendimi ?[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

1.7ghz geforce mx420 768 ram full detail de oynuyorum ve 2-3 raid e katıldım hiç sorun yoktu(aslında katılmadım bizim xroads a girmişlerdi :) )
bu oyun için yeni ekran kartı almak gerekmez bu sistem de 1024*700 küsür de oynuyorum full detail![signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben heralde anlatamadımki derdimi, benim sorunum sorunlu oynamak degil, aldıgım fps nin (25) normal olup olmadıgının cevabının peşindeyim, ama hic kimse cıkıpta "kardeşim 25 fps cok az yada ii dir 25 bende us serverında o kadar alıyorum" demedi, benim ricam sizden sadece bu rakamlar, aldıgınız fps ve bu oyun icin kactır normal sayılabilelcek fps acaba ?[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplanması cok zor bir soru mu sordum ben ? anlıyamıyorum farkı gözle, benim bu tur oyunlarla ilgili bir geçmişim yok. Ondan dolayı sehir içi sokaklarda 25 fps ile normal oynayabilmek, kalabalık bir combatta neler getirir neler göturur kestiremiyorum bunun icinde sizden rakamlar vermenizi rica ettim yardım istedim.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi, senle dalga geçtiğim yok. :)
sadece laf komikti hehe[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Yenerk85, 04 Ocak 2005 20:50 tarihinde demiş ki:

normalle anormal arasındaki farkı oynarken anlayamıyor musun? illa fps mi lazım matrix misin, neo musun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 04 Ocak 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 04 Ocak 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
64 mb ATI Mobility Radeon 7000 IGP var, çalıştırır mı?
Ram de 768mb kingston 333

cevap piliz

Burda "World of Warcraft video hardware compatibility" yazıyor neler destekleniyor/desteklenmiyor diye.[signature][hline]pff
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yenerk85, 04 Ocak 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
çalıştırıyo tabi yoksa senin laptopun toshiba a60 mı? öyleyse 512 ram ilave edince ekran kartını 128mb a çıkarbilirsin yine de kalabalık yerlere girmeni tavsiye etmiyorum

Evet ne yazıkki Sabanci'nın verdiği Toshiba A60.
512 ilave edicem işte, hatta bundaki 256 yı söküp 2 tane 512 takabilir miyim?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...