Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss gemleri satmalımı , basmalımı yoksa turşu kurup yatmalımı ?

aKuMa

Öne çıkan mesajlar

Anvil icinde bunu söylemislerdi,ama adamlar sırf onun icin anvilin basında durup serverin restart yemesini beklediler,restart olunca upgrade ettiler,fark olmadı.
Senin söyledigine göre shard sıranın baslarında öylemi?
Bugun 100 üzeri gem kırdım (kırmak neyse:D) 2 parca chitin cıktı sadece,tövbeliyim artık,ne abyss kasarım nede kırarım :hmm:
Sosyal ağlarda paylaş

simdi arkdaslar ben soluyorum diye hemen denemeyin sansınızı bakın server olarak degisir yazılım olarak yani her server ın acıkları vardır.kore server ında Np en ne kadar yuksekse upgradde sansın o kadar yuksekti. mp ise sadece kutu acmada sans getirirdi. diez de bu olay deevam ediyor.sonucta bu matematiksel bir olay.ornegin server coktugunde butun boss ları check edin hepsinin tekrar dogdugunu goreceksiniz.bu gercek bir bugg dır.aynı boss un 1 saat icerisinde dogdu oluyor.saatleri var tabi ama sizinle bunları paylasırsam bana bisey kalmaz:P
Sosyal ağlarda paylaş

Affet ama server restart yiyince bossların tekrar dogması bug degildir,bunuda zaten herkes bilir.Ben boss spawnlarının nerede oldugu ve haritası ilede vermistim ama tutmuyor cogu zaman,yanlısmıdır nedir :hmm:

http://forum.paticik.com/view.php?id=101912

Hem paylasmak güzel bisidir yani :D paylasalım :) siz sultans klanısınız dimi,baya bi boss kasmıssınız heralde cogu kisinin elinde uniq,shard falan vardı.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 03 Ocak 2005 14:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...