Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

force sensitive

dryaman

Öne çıkan mesajlar

3250000000 xp den sonra bi de jedi temp tamamlanması için 36460000 jedi xp gerekiyorki işte işin acı kısmı bu :( kas kas bitmiyo ki herkes jedi xp nin nasıl geldiği hakkında fikir sahibidir heralde.. arı buna rahat avalanamamak, npclere playerlara görünmeyecem diye yırtınmak of of tam işkence bırakıyorum :D

bunları heves kırmak amacıyla söylemiyorum. gerçekten isteyen biriyseniz oluyo walla 2 ayda knight olan adam gördüm bh term e 1 kere bile düşmedi
Sosyal ağlarda paylaş

Evet üstelikte baya hızlı diyolar. adam buluyon 1 öldürüyon canlandırıyon öldürüyon canlandırıyon. res packinin kalitesine bakıyo aldıın xp. ve baya bi para tutuyo sanırım. bunun dışında sadece 4 dalı doc ile kasabilirsin higtened senses i yani. onlarda jedi olduktan sonra pek bi işe yaramıyo.
[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????

[Bu mesaj Alomatik_2k tarafından 02 Ocak 2005 13:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
800 xp veriyor adam rezleme başına.

ama bufflayark 1000 exp alıyorsun. Günde 4 saat buff yapan birisi için güzel rakkamlar bunlar. 80 k maksimum doldurması vardı doc exp in. Şimdi force sensitive olunca maksimum exp sınırı yine 80k mı kalacak ? Yoksa daha mı artıyor ? Olayı nasıldır ?

Pvp de bile ben doldururum kutuları heheh[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi aldığın xpde res packtaki kalite önemli. ayrıca buff yaptıktan sonra 15 saniye beklemen gerekiyo her bir statta. Ayrıca village da buff yapmaya kalkarsan baya beklersin birinin gelmesini. başka yere gitsen daha kötü her xp caplandiğinda 15 dakka yol. Sen büyük ihtimalle sadece canlandırmak için önemsiz bi respack kullanmışındır ondan 800 xp almışındır. Ve evet FS olunca da 80k cap.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...