Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Glass bu eksilerine ragmen tutabilir mi..?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

xetraynex said:

SenariouS said:

xetraynex said:

Ne yapar Google? Milleti Google Plus'a zorlamak icin Search'un icine zorla entegre eder. Hep severek kullandigim Google Reader'i kapatir ki Google Plus kullansinlar.

API'larina dogru duzgun dokumantasyon koymaz. Dokunmantasyonu olmadigi gibi API'larini kullaninca olusan sorunlarda ne bir email atacak adres ne bir telefon verir.

GWT gibi sacma sapan frameworkler yapar. Daha 1 kisinin bile kullandigini gormedigim Go language'i yapar. Milletin her turlu bilgisini otunu bokunu zorla toplar.
http://www.scroogle.org/

Google'i cok sevenler Google Chromebook kullansa ya. Mac bile kullananlarin her zaman Windows'u olur bir makinada.

windows 8 de gorduk. Adamlar herkesin tepkisini cekecek seyleri biz yapcez oldu diye yaptilar simdi pasa pasa yaliyorlar. baslat menusude eski haline donecek.
Google olayina gelince evet zorluyor ve acayip sacma bisey
ama tutupta windows 8 de skype baska account acmaya calisinca yok logout olman lazim cekmiyor.
Google yeni seyler deniyor. Ve bunlarin begenilmesine gore devam ediyor.
Windows 8den nefret ettim yukledigim gunden beri.
Google ulasma meselesi zor gibi trde ama microsoft icinde gecerli sen microsoft turkiyede iyi developer var mi saniyorsun? Microsoft mspyken microsoft trnin sadece pazarlamacilardan olustugu gercegini cok net gordum.

Skype for Desktop cek, sorun yok.

Windows 8 isini fazlasiyla goruyor. Baslat butonuna bu kadar sevgi besledigini bilmiyordum.

Ve evet Microsoft sadece pazarlamacilardan olusuyor. Google da ayni sekilde.

Turkiye'de Microsoft degil genel olarak ne kadar iyi developer/engineer var ki? Olanlar kaciyor Turkiye'den zaten.

Ama Redmond'da deli gibi muhendisler var. Gang of four her okulda okutulan Design Patterns kitabinin yazarlarindan Erich Gamma Microsoft Visual Studio takiminda calisiyo!!!

SenariouS said:

eee ben 8.1 aldin zaten eski mantik menu diyorum baslat buttonu demiyorum...

http://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/32033943/windows8update2startmenu.0_standard_640.0.jpg

sundan bahsediyorum

ben de mesela iPhone'a multi taskin tusu istiyorum ama yapmiyolar, esek gibi kocaman tusa cift tikliyon.

her istedigi olmuyor insanin.

Ama emin ol baslat menusu oyle diye kocaman milyar dolarlik sirkete bok atan ilk insan degilsin. Baslat menusunu oyle yapsalar sevmeye baslamican sonucta.

var mı blog :)
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

Ve evet Microsoft sadece pazarlamacilardan olusuyor. Google da ayni sekilde.

Turkiye'de Microsoft degil genel olarak ne kadar iyi developer/engineer var ki? Olanlar kaciyor Turkiye'den zaten.

Abi yapma cok iyi adamlar var. Mobilde sana sayabilirim. Servis kisminda sayabilirim.
Ben hadi su senin yurtdisina kacanlardan oluyorum sanirim ama cidden trde cok iyi developerlar var.
Misal ms MVP dedigimiz adamlar var ya o adamlar manyak. Daron hoca misal adamin aslida direk olarak bi baglantisi yok msle bisey kazanmiyorum demisti bana, arada gezdiriyorlar iste falan yapmisti ahahahah. Ama adam cidden cok iyi yazilimci.

Merge oyununu yapan Yalcin abi var. bi ton tanidigim adam var yani trde olan.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cevap verebildigin zaman konusuruz onu.

abi vermekte ne var ki cevap şunlara allah aşkına. yani adamın kıstası blogdan mı yazdın bunları çok ayrıntılı sorusuna "dar görüşlüsünüz" cevabı vermek.

yazdığı şeylerin hepsi eksik yanlış ve tek taraflı. neden cevap yazmakla uğraşayım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...