Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlandım Galiba :S

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Ban lanmamissin bizzat banlanmıs kisilik olarak soliim servere giriyorsun Server listi gelio Charecter Seciorsun Tam Charecter Ayaka Kalkarken Dc yazısı cıkıor :)[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

Bu hata ya server kapalıysa yada serverda online users listesinden kaydın silinmezse olur. Db'den online kaydının silinmemesi çok extreme bir durumdur ama bazen oluyor.

Bağlanmak istediğinde, server kayıtlarında hala online göründüğün için oyuna giremezsin.

Server kapalıysa veya bakımdaysa, bu yüzden giremiyorsan zaten başka giremeyenlerde vardır. Bu durumda bekleyeceksin. Ama server db'sinde offline olarak görünmüyorsan ve bu durum bir gün gibi uzun süre sürüyorsa adminlerden biriyle bağlantıya geçip, charını release etmesini veya kicklemesini isteyebilirsin.

Bu hatayı düzeltmek için, launcher'e self-kick ekleyecekler diye duymuştum ama duyalı çok oldu. Sanırım eklemeyecekler yada duyduğum haber yalan haberdi. Bilemiorum.. :)
[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 03 Ocak 2005 02:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...