Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok Bir Tarifi...Giden Yolcu dersen belki..

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Bir kere Görmek yeterlidir bazı zamanlar.Korku,Şüphe ve inanmamayı bir kenara koymak gerekiyordu bu
kararları vermek için.Ve ben hepsini bir kadehte toparlayıp erittim içimde.Güneş,saçlarını parlattığı
o gün ve diğer kalan günlerce seni aşağıdan geçerken izledim senden habersiz.Ne zaman kafamı pencereden
aşağı çevirecek olsam,bir Güzel görüyordum.Rüya gibi bir güzel...Sınırsız bir tatlılık içinde,Hayatın
verdiği binlerce tattan ziyade hiç birini saymayarak.Tek bir güzel vardı..
Dağlar dikilip karşına gelişini engelleselerde,Yıllar uzayıp zamanı öldürselerde
Güneş doğmayıp karanlıklara boğsada,Dinle kalbinin sesini söylenecek bir söz vardır..
Ve Ben kalbimin Sesini dinledim sessizce..Dinledim.Dinledim.Dinledim...
Ve Dinledikce ağladım içimden.Dışımdaki sahte gülücükler,seni gördüğümde bozuluyordu.
Senin yüzünü görmekse yetiyordu erimeme.Artık bir şeyin sonu geliyor biliyorum,Gerçeği söylemek
gerekirse;Günden Güne ölüyorum.Hayatın dayanılmaz gerçekliği tüm gücü ile vuruyor bir süre sonra
yüzüne ama değiştiremiyorsun hiç bir şeyi.Tıpkı,tıpkı deli,dalgın akan bir çılgın nehirdeki kurumuş,
susuz yaprak oluyorsun.
Ve ben o yaprak oldum artık.Seni gördüğüm zaman kafamı bile kaldıramıyorum.Yüzüne bile bakamıyorum
ki bu işkence, sanırım senin hoşuna gidiyor.Umarım Zevk alıyorsundur seni seven birinin nasıl eridiğini
görerek.Hayatın boyunca gerçek aşkının kapına gelmesini bekleyeceksin ve belkide gerçek aşkın kapına
gelecek.Umarım Sonsuza kadar mutlu ve umutlu yaşarsın dilediğin gibi..Senin için dua ediyorum,çünkü
senin sevdiğin ve karşılık bulduğun kişinin mutsuz ve umutsuz olması imkaansız bir şey.
Mutlu ol!Zaman,gelip geçici bu bedenimde çığlıklara bulanıp beni bir girdap gibi içine aldığında,
yıllar sonra dön ve bak zihnindeki resmime...
Bak ve hatırla...Beni seven deli buydu dersin.Zebani kılık bir şeydi,tipi uymazdı,Gelip bana
"Seni seviyorum" bile diyemedi! dersin.Dersin değil mi?Demeni isterim,çünkü ben hep bir şeyi
diyeceğim;
"Seni Seviyorum!"...

"Anlarmısın sevdiğim,Yaşlarım neden fazla?
Şekillenmiş dudağım,Ezgileri ile senin aşkının..."

Senindi bu şiir..Halen Senin..

Gözyaşlarımda bir bir şekil almışsın.Çıkarırsam seni,bir daha Ağlayamam!

Git! Arkana bakma! Bir daha ne adımı,ne görünüşümü ağzına alma!ve Unut..Unutulmaya alışkınım.
ama denildiği gibi,Unutmaki,unutulanlar,unutanları asla Unutmazlar!

Bu şarkı senin olsun;Haluk Levent-Vefasız...

Bir Zamanlar Mumi...

Zaman alışmayı öğretir,unutmayı asla![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...