Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'un ayipli hizmetine Yargı "dur" dedi.....

Sinowhatrecup

Öne çıkan mesajlar

said:
yevaud, 30 Aralık 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
Ben ADSL kullanıyorum burda yok zaten kablo

kabloculara yazık oluyodu gerçekten fiyatlar düzelir inşallah

Dial Up'tan hangisine geçsem diye uzun süre düşündüm... kampanya nedeniyle ADSL tercih ettim, 1 ay oldu... 2 kez hiç bağlanamadım ve hattı modemden söküp yine mecburen dial up kullanmak zorunda kaldım... ayrıca verdikleri posta adresini de bir türlü oluşturamadım ve posta kutusuna giremedim... sorduğum arkadaşlar da posta kutusunu kullanamadıklarını belirttiler... bu durumu nereye şikayet edebiliriz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
akinnika, 30 Aralık 2004 23:28 tarihinde demiş ki:
said:
yevaud, 30 Aralık 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
Ben ADSL kullanıyorum burda yok zaten kablo

kabloculara yazık oluyodu gerçekten fiyatlar düzelir inşallah

Dial Up'tan hangisine geçsem diye uzun süre düşündüm... kampanya nedeniyle ADSL tercih ettim, 1 ay oldu... 2 kez hiç bağlanamadım ve hattı modemden söküp yine mecburen dial up kullanmak zorunda kaldım... ayrıca verdikleri posta adresini de bir türlü oluşturamadım ve posta kutusuna giremedim... sorduğum arkadaşlar da posta kutusunu kullanamadıklarını belirttiler... bu durumu nereye şikayet edebiliriz?

o senden kaynaklanıyor modeminin iki ışığı da yanıyorsa hattın açık demektir. sen bağlanamıyorsan ttnet napsın. ayrıca dial up modemini sökmen faydana olurdu. ve hatta adsl mail çalışıyor ve hatta ttnet pop3 sunucusu da veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"Yine Telekom resmi internet sitesinden aldığım ADSL tarifesi ile Kablo İnternet tarifesini Hemen Mahkemeye, " EŞİT HIZA,EŞİT HİZMETE, EŞİT TARİFE UYGULANMALI " diyerek yeniden başvuruda bulundum."

bence:
bu başvurusu da leyhine bir durumu ortaya koymuş ancak sonuçta ikisi aynı hizmet değil.
adamın maduriyetini dikkate alan mahkeme böyle bir karar vermiş ancak yargıtay bu hizmetlerin eşit olmadığına hükmedecektir.

ayrıca eğer kablocular haklı bulunursa ben de " EŞİT HIZA,EŞİT HİZMETE, EŞİT TARİFE UYGULANMALI " diyerek yeniden başvuruda bulunurum. ve kabloya göre adsl kullanıcısı olarak dez avantajlı durumda olduğumu anlatır hizmetlerin eşit olmadığını ve benim hizmetimin düşük kalitesi gereği ucuz olması gerektiğini anlatırım.

bu uyanık kablocu arkadaş 1. raundu kazanmış ancak yargıtaydan döner bu karar!

sonuçta kablo daha kaliteli bir hizmet ve adsl den pahalı olması gerek mi ---- gerek.
ha ücretlendirmede o kadar fark olur mu ----- olmaz
tt şerefsiz mi ------------ şerefsiz
hizmeti düzgün mü ----------- değil
elin fransasına yalakalık olsun diye alcatelin artıklarını aldık mı ------------- aldık
kendimiz özelleştirmede olsun hizmet anlayışında olsun üretimde olsun bir yerlere gelmedikçe bu işler hep böyle mi olacak ---- öyle görünüyor![signature][hline]

[Bu mesaj armra tarafından 31 Aralık 2004 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

konuşmaya bilşe değmez. [SİLİNDİ]

başka bişey demiyorum[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!

[Bu mesaj tunch tarafından 31 Aralık 2004 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...