Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Derbi Son Viraj | Galatasaray v Fenerbahçe @ 6.04.2014 19:00

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

aynı ekşi duyuru linkine bende girdim. en altı okumamışsın heralde

rakip taraftar tahrik olmasın, düzen bozulmasın, disiplin elden gitmesin kökenlidir sebebi.

hangisi doğru söylüyo bilmiyorum ama ben rakip taraftarı tahrik etmemesi için sarı görüyo diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.emekdunyasi.net/spor/yorum-analiz/8797-uefaya-forma-cikarmayi-yasaklatan-adam-robbie-fowler

robbie fowler yüzündenmiş :D gerçi forma çıkarma 2006 da falan yasaklanmıştı ama arda da çorabıyla annesine mesaj gönderdiği için ceza almıştı bir keresinde.asıl sebep bu sanırım.tahrik,hakemi aldatma falan bahanesi
Sosyal ağlarda paylaş

medyanın kekoluğundan geriliyor aslında bu tür maçlar. 3-5 gün önce milliyette haber vardı, volkan'nın ağzından "bunları öyle bir yenelim ki taraftarları ağlasın sahada" diye bişeyler yazmışlar. güya aziz yıldırım kokoreç ısmarlayayım size gelin demişte, orda konuşulmuş bunlar. emre de geri kalmamış tabi, yenelim, ezelim, geçen 2 yılın hesabını soralım diye vermiş gazı. habere göre tabi bu, gerçi emre de, volkan da bu tür konuşaları yapacak adamlar ama niye yazıyosunuz olm bunları, hasta mısınız?
sen bunları yazıyorsun, sonra daha takımlar sahaya çıkmadan olaylar başlıyor, otobüsü taşlanıyor.
lan daha geçen sene çocuğun biri ölemedi mi, ne zaman akıllanacak bu medyadaki şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü

said:
Pete Dunham: Alright, look. We're sort of goin' into my place of business, right? Shut up until you're spoken to and you might have a better run at things. The only thing regarded worse than a Yank around here are coppers and journalists.

Matt Buckner: What d'you got against journalists?

Pete Dunham: How long have you got? They're lying fucking scum who'll write anything just to fill papers.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Selçuk bu saatten sonra koparır ipleri GS ile. Bence o olay maçın önüne geçti, şuan gs futbolcular bu olayı konuşuyorlardır. Adam resmen formayı çıkardı verdi ellerine. Mancini gibi adamda yutmaz bu olayı. İkisinden biri gider. Bu büyük ihtimalle selçuk olur.

Mancini zaten Ünalla konuşmuş sezon sonu dönüyorum İngiltere veya İtalyaya diye, adam bin pişmanmış bu maceraya girip küçük takıma geldiğine. Hem Mancini hem Selçuk ayrılacak yani, aldırdığı bebeler de kazık olarak çakılı kalacak ahah
Sosyal ağlarda paylaş

selçuk un derdi yabancı oyuncularla herhalde.maç boyunca gol hariç yabancılara hiç pas atmadı.çok net pozisyonlarda hep burak ı kaçırmaya çalıştı onlarda da hep sıçtı.

resim çekimlerinde bile üstünde ki formayı çıkarmayan adam dün formasını çıkardı.demek ki baya bi üzülmüş garibim.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Cons said:

takımda sneijder hariç herkes gidebilir sıkıntı değil
bruma dursun bide gider süpersıtar olur falan ikinci riberyi kalbim kaldırmaz
telleste dursun
meloda durabilir

melo kalmasın lan it

Melo oynayinca emre den verim alamiyosunuz di mi zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

Muslera yı satalım selçuk verip onur kıvrak alalım
Fenerdn caner ve stoch
Eboue drogba umut gönder
Balotelli gelsin
Yeter

Onur'u bırakacaklarını sanmıyorum. Muslera'ya da iyi bi teklif gelmezse satmasınlar. En azından kalede olduğu zaman güven duyacağımız birisi lazım. Kısa vadede alınabilecek muslara ayarında kaleci yok. Caner içinde daha önce girişimde bulunup Telles alınmadan olsaydı bi işe yarardı. Ha gelirse yine süper olur ama aziz hayatta bırakmaz. Drogba kesin gibici. Balotelli yerinede Edin Dzeko olabilir belki. Balotelli çok abuk para vermediğin sürece gelmez gelirsede İstanbul gecelerine aktımı bi daha toparlayamazlar onu. Avrupa'da adama hakim olamıyolar burda babasının çiftliğine çevirir kulübü.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

janis said:

Selçuk bu saatten sonra koparır ipleri GS ile. Bence o olay maçın önüne geçti, şuan gs futbolcular bu olayı konuşuyorlardır. Adam resmen formayı çıkardı verdi ellerine. Mancini gibi adamda yutmaz bu olayı. İkisinden biri gider. Bu büyük ihtimalle selçuk olur.

Mancini zaten Ünalla konuşmuş sezon sonu dönüyorum İngiltere veya İtalyaya diye, adam bin pişmanmış bu maceraya girip küçük takıma geldiğine. Hem Mancini hem Selçuk ayrılacak yani, aldırdığı bebeler de kazık olarak çakılı kalacak ahah

Sonra bi uyanmis yatak sirilsiklam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...