Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşında sahne

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Dün başıma gerçekten ilginç ama 2005 in bana şans getirdiğine işaret eden bi olay oldu sabah kahvaltımı yaparken telefonum çaldı kız arkadşaım abisinin bi barda sahne alacağını,baterist aradıklarını söyledi bende olur çalarım dedim işin başında para yı hiç aklıma getirmedim adamla buluştum saat 8 de bi baktım 3 tane darbuka taşıyor yanında 3 kişi daha var ondan başta tanıştım adamlarla bi gittim dj mixlerinin üstüne darbuka çalcaz sende kafana göre takıl dediler olur dedim adam beni kenara bi yere çekip 230 verebilirim yeter dimi dedi bende yeter dedim çıkıp çaldım içkim bedava yemeğim bedavaydı yaptıgım ise sadece 2-4 lük ritm di 230 milyon şıp dedi damladı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Vala adam gibi gruplara öle bi para veriyolarki... Hele sansın varsa ilk bi sahneye çıktın zaman iyi performansın varsa kadrolu eleman yaparlar ozaman paraya para demezsin işte :) Tabe öle abartı rakamlar diğil de olsun , sonucta hem çıkıp eyleniyosun müziğini yapıyosun hemde para alıyosun :D[signature][hline]Blind Guardain
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 01 Ocak 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
çoğu yerde bir gruba 200 milyon ancak veriyorlar, pek inanmadım ben ama...

İnf Tabiki haklısın ama bardan bara değişiyor benim sahneye çıktıgım 3 katlı güzel bir bar fenerbahçede queen maria bilen varmı bilmiyorum ama yalan söylicek bi sebep yok ortada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...