Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aman yarabbi bu yazı hangi dil?

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

çok kapsamlı değil , ama genede güzel düşünülmü :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok kolpa mustafa yazıyorsun başka Mustafa yazıyorsun başka mustafa yazıp alt satıra geçtikten sonra başka yazıyor. feci sıkış yani.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

bilindik dilleri söyleyebiliyor ama kalanı nı da sallıyor. sistemin işleyiş mantığı aslında cümleye bakmak yerine ayırt edici harflere veya kelimelere bakmak dolayısıyla çok fazla hata payı oluyor.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

Galiba sadece cumle yazınca ise yarıyor bi cumleyi parcalayarak koydugumda salladı bikac dil ama tek halinda koyunca turkce dedi garip.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

bunun sayesinde b.. kelimesinin macar dilinden (bu olabilir de) p.. kelimesinin de latvia (hö) dilinden dilimize geçtiğini öğrenmiş oldum. zaten hiç sevmezdim latvialıları[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 31 Aralık 2004 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
26ee140, 30 Aralık 2004 18:04 tarihinde demiş ki:
"türk" yazınca turkish diyor ancak. onun dışında türkçe kelime bilmiyo galiba..
ayrıca unknown bulmak da zor tabi :)

bide "türkçe" yazınca turkish diyor :). bende başka türkçe dedirtecek kelime veya kelime yığını bulamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...