Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eksisozluk?

Munin

Öne çıkan mesajlar

selam ;
N'oldu bu eksisözlüğe yahu 2-3 gündür yok? adresi falan değişmedi dimi? bi bilgisi olan paylaşırsa bahtiyar olucaz =)

birde bu adsl lerde yine bi sorunmu var nette ping ms leri yaklaşık 1300 civarı çıkıyo. onlada alakalı olabilirmi gitmesi ekşisözlüğün ?

pai..
Sosyal ağlarda paylaş

Mayıs ayında açılmıştı üyelik alımı. O sırada üye oldum ama hala çaylak modundayım ehehehehe. Kısacası 6. nesil Çaylağım :lol:[signature][hline]Being Optimized for Nullification and Zealous Infiltration/Biomechanical Unit Designed for Destruction and Yelling

[Bu mesaj Bonzi_Buddy tarafından 24 Aralık 2004 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 29 Aralık 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
Kazanıyorlar tabii. Ziyaretçi sayısı tavan yapıyor her gün, içerik konusunda da sıkıntıları yok, bu siteyle kafayı bozmuş bissürü adam beleşe yazıyo.

Milyarları götürüyorlar...

sanane de de böyle yapmışlardı, sonları pek hayırlı olmadı ama...

yok reklamdan ne kadar kazandıklarını nerden biliyosunuz manasında asoledim. o kadar şey var ama türkiyede reklamdan para kazanmak gibi bişi yok. Yani oyle çok uçuk rakamlar kazanmıolar. Ha bir kişiyi geçindircek kadar belki. belkiküçük bir şirket olacak kadar ama ötesi değil...[signature][hline]olm nedankoyu tanımıyo musun sen? beni anla ! vız gelir tırıs gider, nedanko istemedi ben bıraktım.. bu kadar.. daldan dala daldan dala.. duydum değil gördüm, duydum kikikikiiiiiiii.. aşık olduğun zaman ben sana soylerim
AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

zoraki reklmam akarşıyım ben. reklam alıcaksa banner olur bilmemne olur. ne öle "theme" olmuş reklam. giresim kalmadı uyuz oldum. hero reklamı konmuş bugün. hero nun reklamını yapıcaksan giderisin "hero" başlığında yaparsın. uyuz durum. kısaca (bkz. bokunu çıkarttılar)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 30 Aralık 2004 12:29 tarihinde demiş ki:
zoraki reklmam akarşıyım ben. reklam alıcaksa banner olur bilmemne olur. ne öle "theme" olmuş reklam. giresim kalmadı uyuz oldum. hero reklamı konmuş bugün. hero nun reklamını yapıcaksan giderisin "hero" başlığında yaparsın. uyuz durum. kısaca (bkz. bokunu çıkarttılar)

Buna ek$isözlükte (her sevgilim bi kere versin ama karim bakire olsun modu) deniyor..[signature][hline]olm nedankoyu tanımıyo musun sen? beni anla ! vız gelir tırıs gider, nedanko istemedi ben bıraktım.. bu kadar.. daldan dala daldan dala.. duydum değil gördüm, duydum kikikikiiiiiiii.. aşık olduğun zaman ben sana soylerim
AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...