Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kekuri

Arkadas_net_cafe

Öne çıkan mesajlar

Burayı tık tık...

Birde burayı tık tık...

Bir şey sormadan öncede burayı tık tık...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Levelin yetiyorsa en çok colony zone de Kecoon Dragon lardan çıkar kekury ring.
Ama ben Kecoon Shaman'lardan ciddi sölüyorum onlarca çıkarttım.
Ben çok sık çıkarttığım için milyonda bir diyemiyorum ama "çok zor çıkıyor" diyen arkadaşlar var...
Sanırım bu biraz şans işi. Ben şanslıyım hemen hemen her 4 tane kecoonun 1 tanesinden çıkartıyorum ringi.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda boss denilen ve re-spawn time ları olan yaratıklar var bunlardan biriside Kekurikekukaka moradon da 2 yerde belirli saatlerde re-spawn oluyor. Bunun zamanını tam bilmiyorum yanlız her 6 saatte bir çıkıyor. Geçen ben kestim ama malesef hiç birşey çıkmadı. :)[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Healer)
lvl: 40 (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih sanırım sende manner çok yüksek o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Ben Kekurikekukaka yı kestigimde manner'ım 189 idi. Ama malesef çıkmadı yada şuda olabilir mi? Rogue lar Kekurikekukaka kestiginde Kekuri ring'in çıkma olasılıgı daha mı fazla?[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Healer)
lvl: 40 (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

AresMajere sen harbi şanssızmışsın ya :D
Millet Kekurikekukaka'lardan deli gibi kekury belt çıkartıyo :D

Bu sırada dalga geçiceksiniz biliyorum ama yeminle benim charın manneri kaç bilmiyorum :D:D:-)Bu sırada ben rogue deilimkine. Kıytırıktan bi mageyim :-p

[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 24 Aralık 2004 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyun bi bağlansın kekury kescem biraz. Resmini gördüm canım çekti. Eğer yine o ring ve beltlerden çıkarsa dağıtırım. Haber veririm size...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 24 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
ring dex mex veriyo beltin ne özelliği var?
bide niye 10m bu zımbırtılar

10m ??

Yemin et?????

Haaaaaasssssssss................ :(:(:(:([signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Muahahahah

Oyunun tarihi boyunca gördüğü en büyük mal benim heralde :D

Ben arkadaşlara bedava dağıtıyom. O kadar çok geliyoki :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane daha kekury ring geldi. Eğer 5 dakka içinde birisi "ben istiom" demezse partideki arkadaşlara dağıtıcam. Inn hostess e uzağım ve inventory kutum dolu..
Ares1, Kalluga, nick undeath..

Pm atın . 5 dakikanız var süre başladı.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

La manneri valla billa bilmiyorum. "0" bile olabilir.
Kekurikekukaka kesiorum çıkıo valla ilave bişi yapmıom la.
Bende anlamadım. Herkese bu kadar sık çıkıyo zannediyodum. Herkese çıktığına göre ucuz bişidir sanıodum (pazar kültürüm olmadığını daha öncede sölemiştim)

Partideki arkadaşlara sürekli dağıtıyodum.
Ne bilim pahalı bişi olduğunu.. Malmışımda haberim yokmuş :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Buzkirpisi.

Sağ üstte "1 Yeni Mesajınız Var" yazıomu ")[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

WALLA BEN MAGE YIM 1 KERE CIKTI GITTIM MORODON DA BI ALAN CAKTIM BAKTIM KEKURI RING SEVINC GOZ YASLARIM AKTI AMA SONRA GEBER DIM HIC CIKMADI NE YAPALIM :D ben karus um ama coguna uyuz oluyom canım sıkıldıkca eslantta bred de scorpıon oluyorum uruk tron ve cardınallerın arasına TP cok eylencelı oluyo tavsıye ederım lvl 60 tan yuksek olan adamlara yapmak ayrı bır tat :P[signature][hline]her iyinin içinde bir kötü , her kötünün içinde bir iyi vardır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...