Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin İlk Yarı Karnesi....

nindalf

Öne çıkan mesajlar

Birinci Süper Futbol Ligi'nde 2004-2005 sezonunun ilk yarısını lider tamamlayan Fenerbahçe, ilk yarıdaki 17 maçın tamamında forma giyen Kaptanımız Ümit Özat, sergilediği performansla takımımızda zirveye çıktı. Sarı-lacivertlilerde ilk yarıdaki tüm maçlarda forma giyen tek futbolcu olan kaptan Ümit, toplamda 1503 dakika sahada kaldı. Fenerbahçe'de 4. sezonunu geçiren ve daha önceki 3 sezonunda ligde toplam 92 karşılaşmaya çıkarak istikrarlı perormans ortaya koyan Ümit, başarılı grafiğinden bu sezon da ödün vermedi. Sezonun ilk yarısında oynadıkları dakikalara göre zirvedeki Ümit'i sırasıyla Aurelio ve Servet izledi.

Futbolcu / Maç / Dakika

Ümit Özat 17 / 1503
Marco Aurelio 16 / 1440
Servet Çetin 16 / 1428
Alex de Souza 15 / 1350
Tuncay Şanlı 16 / 1270
Fabio Luciano 14 / 1260
Rüştü Reçber 13 / 1125
Marcio Nobre 16 / 1110
P.Van Hooijdonk 12 / 1062
Serkan Balcı 13 / 879
Önder Turacı 12 / 834
Serhat Akın 12 / 741
Mehmet Yozgatlı 12 / 636
Fabiano Rodriquez 14 / 603
Deniz Barış 9 / 499
Volkan Demirel 5 / 405
Selçuk Şahin 7 / 338
Murat Hacıoğlu 8 / 156
Kemal Aslan 3 / 116
Semih Şentürk 2 / 5
Mahmut Hanefi 1 / 1
Fatih Akyel 1 / 1

-Fenerbahçe 17 maçın 8'ini evinde 9'unu Deplasmanda oynamış.
-En farklı galibiyeti 24/10/04 tarihinde kendi evinde Sakaryasporla yaptıgı maç olmuş 6-0
-En farklı yenilgisini 30/10/04 tarihinde Besiktas deplasmanında almış 2-1
-Kendi evinde en farklı galibiyeti 24/10/04 Tarihinde Sakaryasporla yaptıgı maç olmuş 6-0
-Fenerbahçe kendi evinde hiç yenilmemiş.
-En farklı deplasman galibiyetini 21/08/04 tarihinde Istanbulspor maçında almış. 0-3
-En farklı deplasman malubiyetini 30/10/04 tarihinde Beşiktaş karşısında almış. 2-1

Fenerbahçe'nin 2. yarı oynayacagı maçlar ise şöyle:

Konyaspor-Fenerbahçe
Denizlispor-Fenerbahçe
Fenerbahçe-Trabzonspor
Malatyaspor-Fenerbahçe
Fenerbahçe-A. Sebatspor
Fenerbahçe-Besiktas
Fenerbahçe-Galatasaray
Fenerbahçe-Gaziantepspor
Fenerbahçe-Genclerbirligi
Fenerbahçe-Istanbulspor
Fenerbahçe-Caykur Rizespor

Diyarbakirspor-Fenerbahçe
Sakaryaspor-Fenerbahçe
Ankaragücü-Fenerbahçe
Samsunspor-Fenerbahçe
Ankaraspor-Fenerbahçe
Fenerbahçe-Kayserispor[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

oradaki maclar sirasiyla yazilmamis.

Fener-Caykur
Samsun-Fener
Fener-Istanbul
Fener-Kayseri
Fener-Sebatspor
Malatya-Fener
Fener-Genclerbirligi
Denizli-Fener
Fener-Gaziantep
Sakarya-Fener
Fener-Bjk
Ankaraspor-Fener
Fener-Trabzon
Diyarbakir-Fener
Ankaragücü-Fener
Fener-Galatasaray
Konya-Fener

sirasiyla fener fiksturu bu.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu Ankaragücü maçının 42. dakikasında Alex`in kullandığı serbest vuruşta Nobre`nin omuzuna çarparak ağlara giden golü, Marcio Nobre yerine Alex De Souza`nın gol hanesine yazdı.

Bu durumda Alex'in gol sayısı 12`ye yükselirken, Marcio Nobre`nin gol sayısı ise 9`a inmiş oldu.[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

bu alex sezon sonuna kadar 25 gol fln atar,20 de asist yapar :P
şaka bi yana iyi yoldayız takıma birkaç genç daha monte edilmeli mesela kupa maçında az top gelsede ben gürhan'ı beğendim mahmut iyiydi.bunlara biraz daha fazla şans verilebilir.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 26 Aralık 2004 01:47 tarihinde demiş ki:
malatya ile denizli maçlarını kazanırsak 2. yarıda mağlubiyet almayız diyorum.

bence malatya yı deplasmanda rahat geçeriz çünkü malatya kendi ewinde baya kötü[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bana pek mantıklı gelmedi bu. Hangi takim 4 derbiden de sadece kendi sahasında olduğu için yenilmeyeceğini garanti edebilir?[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Be silent in my presence

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 26 Aralık 2004 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 26 Aralık 2004 15:19 tarihinde demiş ki:
said:

Bana pek mantıklı gelmedi bu. Hangi takim 4 derbiden de sadece kendi sahasında olduğu için yenilmeyeceğini garanti edebilir?

Fenerbahçe.[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

hic bir macin sonucu onceden belli olmaz, sadece derby degil.
ter takim taraftari kendi takiminin yenmesini ister ve yenecegi hakkinda gorus bildirir, ciddi veya degil, ama dunyada hic ama hic kimse hic bir nedenle bi baskasina sen futboldan anlamiorsun diyemez, hele bu nedenden dolayi hic diemez.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

+1 silencer.unutmayın tarihimizdeki en kötü sezonumuzda,galatasaray uefa kupasını aldığı sene galatasaray'ı ali samiyen yenen fenerbahçe değilmiydi ? pekalada gs,bjk,ts bizi yenebilir.sadece bunlarda değil diğer takımlarda yenebilir.daha önümüzde çok yeni bir bjk örneği var 11 puandan kaçan uçup giden şampiyonluk var şimdiden havaya girmiyelim.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 26 Aralık 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
Ayrıca kendi evinizdeki Galatasaray maçının deplasmandaki Malatya maçından daha çok zorlu geçme ihtimali yüksektir.

Bunu bide galatasaraylılara sor.
fb'nin evindeki en kolay maç olarak görülür gs maçları.
hatta geçen seneki gazeteler bile yazmıştı böyle diye :)
psikolojik bakımdan falan...[signature][hline]i love this game!
Kitaplık dizaynı... Yaratıcılığınızı gösterin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 26 Aralık 2004 15:54 tarihinde demiş ki:
Eğer bunu ciddi söylüyorsan Futboldan anlamıyorsun benim için. Hangi derbynin sonucu baştan bellidir? Güldürmeyelim, futbolun "top yuvarlaktır" temellerine dönmeyelim.

Yanıldıgın bir nokta var..Orasi Kadiköy...
[6-0 gs maçı]...[11 puandan bjknın elınden şampıyon olmamısını saglayan cennemmm...Uunutmayalımm]
Sosyal ağlarda paylaş

hala böyle düşünenler var...

walla buldum bu fb taraftarlarını, yöneticilerini,yazarlarını..vs.vs. nie sevmediğimi..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ilk Yarı Mabede 323 Bin Seyirci Geldi...
Birinci Süper Lig'de mücadele eden takımlar arasında kapasitesi en yüksek stada sahip olan lider Fenerbahçemiz, sezonun birinci devresinde ilk haftalarda neredeyse tamamını doldurduğu 42 bin kapasiteli Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gelen seyirci sayısında, haftalar ilerledikçe düşüş yaşadı. Fenerbahçemiz 2004-2005 sezonunun ilk yarısında Kadıköy'de Birinci Süper Lig'de 8, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde de 3 karşılaşma olmak üzere toplam 11 maç yaptı.Taraftarlarımızın en çok ilgi gösterdiği karşılaşma, Kadıköy'de sezonun ilk maçı olan Samsunspor mücadelesi oldu. Karşılaşmayı 41 bin 899 seyirci izledi. Kadıköy'de ilk yarının en az ilgi gören maçı ise 13 bin 292
seyirci ile Diyarbakırspor karşılaşması oldu.

OLYMPIQUE LYON MAÇINDAN SONRA DÜŞÜŞ
Takımımızın, Şampiyonlar Ligi'nde üst üste aldığı Manchester United (6-2) ve Olympique Lyon (3-1)yenilgileri sonrasında seyirci sayısındaki azalma göze çarptı. Olympique Lyon maçına kadar 38 ile 42 bin aralığında seyircinin geldiği Kadıköy'de, 3-1'lik yenilgi sonrasında yapılan maçlarda taraftar sayısı 30 bini hiç geçemedi. Bu maçtan sonra Kadıköy'deki ilk 3 maçta seyirci sayıları 20 binin altında kalırken, son 3 maçta da 20-30 bin aralığında seyretti.

323 BİN 858 SEYİRCİ
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı sezonun ilk yarısında 323 bin 858 seyirciyi ağırladı. Fenerbahçemizin Kadıköy'de yaptığı 11 resmi maçı 323 bin 858 seyirci izlerken, stada maç başına 29 bin 441 seyirci geldi.

KADIKÖY'DE SEYİRCİ SAYILARI

Fenerbahçemizin bu sezon ilk yarıda Şükrü Saracoglu Stadı'nda yaptığı Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'ndeki maçların seyirci sayıları şöyle:

1- Fenerbahçe-Samsunspor.....: 41.899
2- Fenerbahçe-AC Sparta Prag.: 40.528
3- Fenerbahçe-Malatyaspor....: 38.542
4- Fenerbahçe-Denizlispor....: 38.542
5- Fenerbahçe-Olympique Lyon.: 41.764
6- Fenerbahçe-Sakaryaspor....: 17.764
7- Fenerbahçe-B.B. Ankaraspor: 18.096
8- Fenerbahçe-Diyarbakırspor.: 13.292
9- Fenerbahçe-Ankaragücü.....: 22.213
10- Fenerbahçe-M.United......: 27.815
11- Fenerbahçe-Konyaspor.....: 23.403

Not: Sakaryaspor, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ve Diyarbakırspor maçlarının seyirci rakamları kulüp tarafından internet sitesinde 1 Aralık 2004'de yapılan açıklamadan, Ankaragücü, Manchester United ve Konyaspor maçlarının rakamları statda yapılan duyurudan, diğer 5 maçtaki maçlardaki rakamlar ise Şampiyonlar Ligi grup maçları sırasında her hafta karşılaşmaları öncesi basın mensuplarına dağıtılan takımlarla ilgili istatistik bilgileri içeren dosyadan alınmıştır.
[signature][hline]i love this game!
Akvaryum Tutorial
Sosyal ağlarda paylaş

Süper ya :D

Bende tekrar ufak bir haber eklemek istedim ;

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Kulübü'ne 12 milyar 500 milyon lira para cezası verdi. Futbol Federasyonu'nun Levent'teki binasında toplanan kurul, 18 Ocak'ta Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yapılan Konyaspor maçında, ''müsabaka düzen ve organizasyonuna ilişkin talimatlara aykırı eylemleri ve taraftarlarımızın kötü ve çirkin tezahüratları nedeniyle'' kulübümüze 12 milyar 500 milyon lira para cezası verilmesini kararlaştırdı.

Bu kötü ve çirkin tezahurat'a verilen ceza abartılmış sanki biraz.[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...