Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In Flames

obacan

Öne çıkan mesajlar

Trigger klibinde Soilwork elemanları konserin içine etmek için her tür pisliği yaparlar ve sonunda dayak yerler (gitaristin kaşı açılır.)

Soilwork'un Rejection Role klibinde ise aynı mekanda Soilwork konseri vardır ve pislik yapma sırası In Flames elemanlarındadır. Sağa sola soilwork sux yazarlar sahneye bira kutusu atarlar ve sonunda dayak yerler. (Jesper'ın gözü morarır :D)
çok güzel 2 konsept klip arkaarkaya izlendiğinde müthiş eğlenceli oluyor :)[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

inflames die bi grup tanımıorm ben artık.Bu kadar tarzLarından ödün veripte amerikan hardcore grupLarına örnek dawranısLarda buLunmaLarı yani o tarza doru gitmeLeri beni onLardan souttu!!! Son aLbümLeri irenc oLup aLdıgıma aLıcagıma pişman oLdum!!! Benim için InFlames Clayman dan sora bitti..!!! Whoracle,Jester Race nerdeeee son aLbümLeri nerdeee!!!! Kınıorm kendiLerini.. :P[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

[Bu mesaj Demise tarafından 26 Aralık 2004 16:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 26 Aralık 2004 15:07 tarihinde demiş ki:
if yi tarz değiştirdiği için dinlemeyenlere soruyorum, whoracle ve colony arasında, colony ve clayman arasında da dağlar kadar fark vardı, ve clayman ile r2r arasında, r2r ile stye arasında da dağlar kadar fark var. neden kimse colony ye bişey demedi de son 2 albüme laf atıyor.

demişim.
ayrıca bullet ride'dan sonra bitti demişsin albümün adı clayman..[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun =o= Bende warezden önüme gelen sarkılarını indirdim , soundtrack to your escape album sanırım ondaki sarkılar çok güzel yaklasık bi 30 sarkısı falan oldu simdi :) Grup hakkaten güzelmiş , böle korn gibi ama vokal daha bi hoş geliyo , bide adamlar korndan iyi çalıyo demiyimde korn gibi çalıyolar çok güzel :) Klpleride güzel

Ama tabi BG nin üstüne grup tanımıyorum o ayrı :D[signature][hline]Eğer Organize Olabilseydim Çok Tehlikeli Olurdum...
Bunu Yazan Tosun, Güç Seninle Olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Enstrumantal acıdan , bi de ikiside biraz gürültü ehue :) böle adamların sesi sanki benziyo yane vokal tipi açısından ama in flamesde biraz daha iyi bi vokal var benim daha çok hoşuma gidiyo , ama tabi dünyanın en iyi vokali kim di derlerse Freddie Mercury (Queen) derim o baska :D[signature][hline]Tama Drums
Paiste Cymbals
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros bunları dinle

Dawn of a New Day
Metaphor
Man Made God
Pallar Anders Visa
Acoustic Medley

indir bakim şu beşini =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

in flames hayatımın grubu diyebilirim
nerdeyse hepsini yazmışlar ama sana tavsiye edebileceklerim

Bioshpere
Swim
Resin
Jotun
free fall
zombie inc
satallites and astronauts ve daha nicesi..

ayrıca acoustic medley in 1.38 inci dakikasını açarsanız jotunun akustik versyonu ile karşılaşıp zevkten kudurabilirisiniz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Infernal kardes neyi savunuosun bukadr ben annamadım!! Korn La InFlames arasındaki farkı herkes anLıyo ve biLiyo ama sen annamıosun! Son aLbümLeri bence iLk aLbümLerine göre berbath ötesi!! Sen ya 13-15 arası inflames i yeni tanıyan insanLardan birisn yada gerceketen sende Hardcore dinLemeye başLadın!!..Nese Bence tartışma yapmak biLe saçma.Inflames in bozdugunu herkes biLio sende biLiosun!..GitsinLer onLar artık zıpLayıp rasta yaptırıp rengarenk giyinsinLer..

Budur!![signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

Haydaaa. Hardcore da bir müzik türü kardeşim, isteyen sevebilir. Ve öyle olduklarını da söylemiş ve böyle de seviyorum demiş.

Göremedin heralde, veya art niyetlisin.

Saldırma insanlara. Bir de insanların gözünde senin gibi davranan insanlar özenti konumundadır, uyarayım.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 27 Aralık 2004 04:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 27 Aralık 2004 04:34 tarihinde demiş ki:
Infernal kardes neyi savunuosun bukadr ben annamadım!! Korn La InFlames arasındaki farkı herkes anLıyo ve biLiyo ama sen annamıosun! Son aLbümLeri bence iLk aLbümLerine göre berbath ötesi!! Sen ya 13-15 arası inflames i yeni tanıyan insanLardan birisn yada gerceketen sende Hardcore dinLemeye başLadın!!..Nese Bence tartışma yapmak biLe saçma.Inflames in bozdugunu herkes biLio sende biLiosun!..GitsinLer onLar artık zıpLayıp rasta yaptırıp rengarenk giyinsinLer..

Budur!!

bi kere dinlediği tarzdan insanların yaşını ve müzik bilgilerini belirlemek ne kadar doğru sence, o zaman bütün hardcore cular 13 yaşında öyle mi. ben 17 yaşındayım, 1999'dan beri if dinliyorum, tüm albümlerine sahibim, ve 3 senedir elektro gitar çalıyorum albümlerin arasındaki farkı anlayacak kadar müzik bilgim haydi haydi var
ben in flames in tarz değiştirmediğini söylemiyorum evet hardcore oldular. ve daha öncede yazdım yapılabilecek en iyi hardcore u yapıyorlar. ayrıca soilwork ve in flames dışında hardcore dinlemiyorum, hatta bu gruplar ve blind guardian dışında dinlediğim gruplarını tümü melodic death ve melodic black.

lafım sana değil genel olarak söylüyorum, ya metal dinleyen kitlenin çoğu cidden geri kafalı ya da böyle tepki almamak için aslında sevdikleri halde "tarz değiştiren grubu dinlemem" diyorlar. e sürekli aynı tarzdaki gruplara da hep kendini tekrar ediyor denir anlamadım gitti.[signature][hline]I leave you, negative behind

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 27 Aralık 2004 08:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde böyle konulara atlamayı sevmiyorum ama meraktan soruyorum (mesajın burdan sonrası editlenmiştir. konuyu kitletmeye niyetim yok).
[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 27 Aralık 2004 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi albumlerinde tarzlarini bozup kotu album yaptilar diye gruba dusman olmanin mantigini kavrayabilmis degilim.
dogrudur son albumlerini ben de begenmedim, belki degisik kitlelere hitap etmek istediler, ama hala eski albumlerini ve sarkilarini severek dinliyorum, hala da gozumde iyi bi grup.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu çok anlaşılır birşey. Bi insan muzik hayatı boyunca çok evrim geçiriyor. Bu dinleyen içinde böyledir yapan içinde insan bi süre sonra yeni şeyler katmaya çalışıyor. Adamların eski albümleri hala orda duruyor. Yeni albümleride kötü değil farklı gözle bakmayı bilmek lazım. Bu piyasada bulunmuş grupların hangisine bakarsanız o evrimi görürsünüz az yada çok. 10 yıl içinde 10 albüm çıkarsan herbirinde 2 gitar bass davul vokal . her albümde 12 parça, aşağı yukarı benzer yürüyüşler melodiler riffler vesayre... Biyerden sonra bu tekdüzelik baymazmı?

Çıkarın at gözlüklerinizi artıh![signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...