Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Juan Fran Gitti ! ! !

AthleT

Öne çıkan mesajlar

barcelona carewden vageçmiş. hangi takım 6 milyon euro veriri ayrupa kupalarında oynatamıyacağı bi adama?[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm fanatik haberi biraz yanlış vermiş bu sabah okudumda. sen kaynak isteyince google dan bi arama yaptım. barcelonanın carewi kiralamak istediğini besiktasinda satma niyetinde olduğunu. bu yüzdenden görüşmelerin tıkandığı haberleri var.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

aa dneilson ordaydı değil mi.

oda iyi patlamıştı betisin başında. dünyanın en pahalı oyuncusu idi alındığı yıl. betis alışık demek jaunı kakalarız oraya[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 28 Aralık 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
hmm fanatik haberi biraz yanlış vermiş bu sabah okudumda. sen kaynak isteyince google dan bi arama yaptım. barcelonanın carewi kiralamak istediğini besiktasinda satma niyetinde olduğunu. bu yüzdenden görüşmelerin tıkandığı haberleri var.

Saol ya...
Her neyse..CareW Nouma nasıl olur..veya ilhan Mansız düşünülebilirmi CareW'in yanına..

Veya CareW giderse Nouma ve Mansız nasıl olur??
birazda bu olasılıkları tartışalım ...[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

3 ihtimalinde başarılı olucağını sanmıyorum.

satmak yerine daha henüz deneyemediğimiz alternatifleri koysak ortaya daha iyi olur. devre arasında yapılan transferlerin çok büyük yıldızlar olmadıkça takımlara fayda yerine zarar getirdiğini düşünürsek.

beşiktaşın sorun olan bölgesi orta saha.bosque de bunun farkında. bunun içinde tek ileri uç elemanlı bir sistem kurmuş durumda. buda carew tarzındaki bir forvetin çok iyi işler yapamıyacağı bir sistem. carew hakan şükür tarzında "takım" forveti. takımın gol atmasına faydası olan bir golcü. kanatlara deplase olması çapraz koşuları , sistem farklı olsa beşiktaşa çok yararlı olucak hareketler. ama carewin boşalttığı alanlara çok giremediğimiz için carew de işlevini yitiriyor. burda kilit faktör güçlü bir orta saha. orta sahadaki 5 eleman sayısını 4 e düşürebilsek ve bu açılan kontajyanada pancu yu forvet hattına sürsek çok başarılı oluruz gibime geliyor.

hatta bakın size eldeki kadro ile bir diziliş :)
cordoba- ibrahim üzülmez,ali güneş,cağdaş atan,emre aşık-okan buruk (aslında burda çok denenmedi ama berkantın beşiktaşa faydalı olucağını düşünüyorum. en azından takımda hırslı kazanmak için oynayan CM dilinde "determination" u yüksek bi oyuncuya ihtiyaç duyuyor beşiktaş. özellikle mağlup veya berbere iken) tayfun,basinas (alındığı yolunda bilgiler var.),ibrahim akın-carew ve pancu

türkiye ligini bu sene götürür bu takım diye düşünüyorum. hazırlık kampında görücez son durumları.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...