Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invisiblemouse - Flash Oyun -

screamer

Öne çıkan mesajlar

Şimdi siz bu oyunun bugını buldunuz diye seviniyorsunuz ama bu diğer koyacağım oyunlarda da bug olacağını göstermez.Yaşasın kötülük ![signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 28 Aralık 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
Shift + F10 a basıp mouse u istediğimiz yere götürüyoruz.. Bu da bir yol, deneyin, çok zevkli :-)

alt a basmak daha kolay oluyor =)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
deviantART
Sosyal ağlarda paylaş

abi 12. bölümü alt ı kullanarak geçicem geçemiyorum hep stopa tıkladığımda you have lost yazısı çıkıyor.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğimi yap..başka explorer aç aşt+tab ile mouse'u götür istediğin yere soora tekrar alt+tab[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

abi öyle de olmadı.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bitirdim.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 12de tuzaklar çok herhalde milletin böyle çakallıklar yapcagını tahmin ettikler için değişik yöntemler bulmuşlar bi tanesi u have lost yazanda ordaki boşluğa dokundurdugunuzda mesela orası yuvarlak oluo[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...