Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zamane grupları

duende

Öne çıkan mesajlar

oo trgdy asarlar senı burda pınk floyd a bu sozler ettın tamam bıttın :P

Ha bu arada 80'lerdeki muzık anlayısı ve tarzı asla gelme zdıye dusunuyorum bırdaha, gelmeye calısılırsada olmaz yalan olur.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi Pink Floyd iyimi diğilmi tartısılmaz zevk meselesi ama dinlemesem bile taktir ederim adamları.
Boşuna geyik yapmayalım bundan kan bile çıkar ehue ama adamları harbi takdir ediyorum :)
Ama BG nin üstüne grup tanımıyorum daha iyi oldunu bildiğim gruplar bile küçük geliyo bana onların yanında :)[signature][hline]Eğer Organize Olabilseydim Çok Tehlikeli Olurdum...
Bunu Yazan Tosun, Güç Seninle Olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Hms Pearl Jamı da severim evet :)
Ama bozulmadan kalan bir grup söle bana
Iron Maiden desen solist gitti bozuldu
Nirvana malum :D
Metallica , eski basscısı gibi olamazdı baskaları zaten
daha sayıyımmı? :)
Yok işte bi dönemdi , altın gibiydi sora yıllar onu güzellestirdi ama okadar güzel olduki bida asla olamicak kadar güzel oldu :) Bida 80-90 olmicak Bida eski Metallica , Nirvana Queen , Bg , Iron Maiden .... hiçbiri :( malesef olmicak[signature][hline]Eğer Organize Olabilseydim Çok Tehlikeli Olurdum...
Sosyal ağlarda paylaş

Her dönemin belli bi tarzı oluo ya
80ler nie diosunuz çünkü 80 ler farklı olduğu için
eğer şu an hala o tarz Heavy Metal yapılsaydı 80 lerin özelliği kalmıcaktı öle bi ayrım yapmıcaktınız. Bırakın 80 ler 80 kalsın[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Kalsın zaten kalmak zorunda artık kassalarda yapamazlar bu kadar iyi enstrumantal kişilikler kalmadı , vokeller kalmadı... Şimikileri ezmiyorum , çok sevdiğim hastası oldum gruplar var mesela Nightwis.. Ama eskiler bi baska :)
İce eskilere gitmek gerekirsede Beatles varki , inanılmaz bişiy, hele nerdeyse idolum olabilcek bi bateriste sahip :) diğerlerini sölemiyorum bile , anlatılmaz yasanır yane :D

(nerdeyse dedim çünkü power metal falan dinleyen birinin idolu Ringo Star olmaz Jukka olur , Portnoy olur adını bilmediğim bi sürü kral bateristler olur hehe (:)[signature][hline]Eğer Organize Olabilseydim Çok Tehlikeli Olurdum...
Sosyal ağlarda paylaş

bonzodur benim sevdiğim bir de her ne kadar adını bilmesem de jiminin davulcusu iyidir baya.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben pink floyda bişi demedim ben gittim full albumununu aldım baktım cocuk sarkısı var ne bilim cok iyi bi klasik gitar solosu calıyo arkadan adam garip garip sesler cıkartıyo agzını sapırdatır gibi sesler cıkartıyo boyle bi album nası satar dedim pink floyda b.k atmadım atamamda marilyn manson bile alakası olamasına ragmen efsanevi gruptur demiş bu arada wish you were here albumu cidden cok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayinda sadece muzikte deil sanatta olsun sporda olsun bi cok dalda gerileme war ... teknoloji sayesinde herkez ishin kolayina alishiyor ve asil cevherlerin cogu da arka planda kaliyor bundan tek bi turden yazmicam ama eski ve gercekten degerli olanlar o zaman zaten parlamishlardi oldukleri yada dagildiklari icin sansasyon yapmadilar arada biri yazmis ama elvis zaten zamanin kraliydi beatles dunyada bilmeyen yoktu beatles amerikaya gidip ilk gidip dondugunde butun ingiltere nerdeyse londra havalanindaydi pink floyd - depeche mode - quenn - metallica bunlarda bulunduklari zaman diliminde zaten bir numaraydilar... ayrica spora bakarsakta nerde maradonlar platiniler peleler ? artik ne bir star ne bir efsane grup cikmiyor acikcasi sanirim bir duraklama donemindeyiz ...
(yanimda bi salak war jimi hendrixe laf ediyor biraz daha devam ederse kafayi yicek benden ... )[signature][hline]swg-eclipse-Uthmatar / Master id
Nebula - Daywalker Uthmatar

DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Uthmatar +1 ama işallah biz ölmeden bu dönem biterde gene dünyayı sarsıcak grüplar çıkar.. ben çocuklarımın ah simdi 2000ler gibi müzik yok demesini istemiyorum , evannescance gibi grupları dinleyip baba bak sen böle elektro solo düydünmü kadının sesi süper cart curt demesine tahamul edemem :D[signature][hline]Tama Drums
Paiste Cymbals
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 25 Aralık 2004 22:22 tarihinde demiş ki:
yaw pink floyd nası satmıs albumlerini falan anlamıyorum pink floyda b.k atmak için yazmıyorum bunu ama mesela ilk albumlerinde bike diye bi cocuk sarkısı var boyle bir albumle nasıl basarılı olunurki yada butun sarkılarını dinledim 6-7 tane haricinde sarkıları yok denilebilir ama o 6-7 sarkıda ciddeb cok iyi aklımdakiler
wish you were here
wall
money

zuhahaha!!!
çocuk şarkısı ha? ahaha!!
bi yorum yapmicam yaparsam ağır olur..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
everlasting, 26 Aralık 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
said:
trgdy, 25 Aralık 2004 22:22 tarihinde demiş ki:
yaw pink floyd nası satmıs albumlerini falan anlamıyorum pink floyda b.k atmak için yazmıyorum bunu ama mesela ilk albumlerinde bike diye bi cocuk sarkısı var boyle bir albumle nasıl basarılı olunurki yada butun sarkılarını dinledim 6-7 tane haricinde sarkıları yok denilebilir ama o 6-7 sarkıda ciddeb cok iyi aklımdakiler
wish you were here
wall
money

zuhahaha!!!
çocuk şarkısı ha? ahaha!!
bi yorum yapmicam yaparsam ağır olur..

yorum bile yapmadan geciyoruz iste kurcalama sende ... :)[signature][hline]swg-eclipse-Uthmatar / Master id
Nebula - Daywalker Uthmatar

Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 25 Aralık 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
... novermber raini dineyin sarkıdaki 3. soloyu dinleyin (dusun sarkıda 3 tane solo var) o saoloyu oturur hergun dinlerim ama su anki grupların hangisi yapabiliyo oyle sololar sorarım hepinize?

Some call him a beast, some call him a guitar-monster, but personally he calls himself "SLasH" =)[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

SLasH ta harib çok kral bi gitarist ama ondan iyisi yok diğil :D Mesela Iron Maidenın bi gitaristine hastayımdır - bazılarıda hep sey der bilmeyenler Im de bi sürü gitar var tabi adamların solo dehset olur ehue :D ... Yok olm kitleyin su konuyu gereksiz , bida eskisi gibi olmicak :)
Bu arada Koskoca Blind Guardiandan bula bula sandmani mi buldun :D şaka bi yana çok güzel bi şarkı ama Mirror Mirror ın üstüne sarkılarını tanımam (sakın sendew bi onu biliyosun demeyin tavsiye etmiyorum 7/24 BG biriyim :D)[signature][hline]Tama Drums
Paiste Cymbals
Sosyal ağlarda paylaş

obacan yukariyi tam okusaydin pink floyda cocuk sarkisi yapiyor diorlardi mr sandman de normal de ninni havasinda olan bi sarkiydi sonradan o hale donduruldu sonucta ona ornek olarak verdim onu B.G. nin zatan mirrormirroronthewall u nu es gecmek imkansiz ama apast&futuresecret i da unutmayalim yada bard sogn u bi suru unutulmicak sarkisi war onlarında sonucta :)[signature][hline]Uthmatar / Master Image Designer

Sosyal ağlarda paylaş

Ahh ahh bi konser daha verseler varya isterse karsta olsun gene giderim :) sende baya dinliyomusun bgyi ama ne biliyim bg denildi zaman adamların iyi sarkılarını sayamıyorum sadece kötü olan , yane bana kötü gelen 1 yada 2 sıkıcı sarkısını söleyebilirim onun için bile düşünmem lazım sanırım :) ne bilim iyi sarkılarını saymaya kalksam sence kaç saatim alır? :D

BG diyince aklıma dünyanın en iyi sarkıları geliyo , hatta suan sanırım mirrorı 15.ci falan dinleyisim :)[signature][hline]Blind Guardain
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

Efsaneyi bi kerede ben görmek istiyorum :D yane onları yakından görmek nirvanaya ulaşmam gibi bişi olur heralde , hep düşünüyorum acaba benim gibi fanları varmıdır böle adamların her birinnin tarihcesini gelmişini gecmişini bilen butun gün onları dinleyen tey tey , imzama bak diyorum sadece :D[signature][hline]Blind Guardain
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...