Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zamane grupları

duende

Öne çıkan mesajlar

yaw ben dinledigim gruplara baktım hep 80-90 yıllarının grupları artık neden iyi bir hard-rock ya da metal grubu cıkmıyo ne bilim bi guns n roses bi metallica cıkmıyo bi turlu evanisecence falan tamamen hikaye zaten bi turlu adam gibi bi grup cıkmıyo eskileri dinleye dinleyede sıkılır insan gnrdan tamamen sıkıldım artık birza acdc led falan dinlicem biraz bakalım insallah daha iyisi cıkar onları dinleriz

[imzanin atigini cikarmayiniz!]

[Bu mesaj HellHound tarafından 25 Aralık 2004 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yoo bir sürü kaliteli metal grubu çıktı 90ların sonuna doğru. my dying bride, pain of salvation [daha bir kere dinlememe rağmen pain of salvation ı söylüyorum bunu] bunlar hep kaliteli gruplar. dream theater ve yanlış hatırlamıyorsam basörünün değişmiş versiyonu olan liquid tension expriment ta gayet kaliteli gruplar her ne kadar lte biraz vıcı vıcı olsada.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

dream theatera hiç bişi diyemem muhtesem kabiliyetliler ama su anda ben hiç rock n roll grubu bilmiyorum belki ardır ama ben bilmiyorumdur ama yok mesela kiss adamların muzigi basit ve eglenceli bunu yapabilen baska kim var? bana white stripes falan demeyin onlar muzik bile yapmıyolar su anda o sekide eglenceli muzik yapan aklıma sadece red hot chili peppers geliyo ya da slash kadar guzel sololar koyan sarkıarına kim var bu alıskanlık falanda degil cunku ben 16 yasındayım 80lerin muzigi yapılıyken dogmamıstım bile baska bisey var o muziklerde novermber raini dineyin sarkıdaki 3. soloyu dinleyin (dusun sarkıda 3 tane solo var) o saoloyu oturur hergun dinlerim ama su anki grupların hangisi yapabiliyo oyle sololar sorarım hepinize?[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

God Save The Queen ! (: +1 ehue ama biraz gec oldu sanırım çunku mercury öleli yaklasık bi 12 sene oldu :)

Harbi konusmak gerekirse böle 80-90 artık kalmadı adam gibi müzik yapan.. Baterilere bakıyorum olup olmicak yerde elini hızlandırıyo ağar çekime alıyo kamera onu :)
Gitar desen ayrı bi eziklik...
Ama cidden Dream Theater ve lte çok güzel o adamların hikayeside bi okadar garip adamlar müzik okulunun en kötü örencileri damgasını yiğip tarih yazıyolar ehue :)
GnR , Queen , Bg ve diğerleri gibi müzik yapan kalmamıs harbiden mesela Rush vardır :).. Metallica bile sıctı :) Lars desen 50lerine geldi butun o hızı türünün en iyi olma ünvanı hala var tabi eskisi gibi diğil :) Ben sıkılmıyorum eskilerden , nası sıkılabilirimki müzik diyince aklıma suanki o evannescance falam gelmiyo :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

bir jimi hendrix bir daha doğmaz arkadaşlar. bir boys don't cry daha yazılmaz.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

bi boys dont cry cıkmaz artık
şimdi bi gnr sarkısı dinledim bir insan o kadar sarkının hepsine solo nasıl yazar yaa bide her solosu birbirinden guzel şimdi tek riffle sarkı goturuyo gruplar ahh ah o zamanda yasayıp her yeni cıkan albumu cıktıgı an almak isterdim gecende vh1da gosteriyodu use your illusion ilk cıktıgı gun muzik marketlerinin onunde 100lerce metrelik kuyruklar var şimdi niye olmuyo sizce: :yapma:[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
Sosyal ağlarda paylaş

imzana hasta oldum ama katılmıyorum
dedigin gibi olsa velvet revolver dinlenmezdi
onun arkasında kapı gibi gnr ve stp var diyebilirsin ama begenilmedikce isterse tum rock dunyası olsun begeniliyoku albumu deli gibi satıyo[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sanırım haklısınız eski oldukları için güzeller ama şimdi biz ne dinlicez adamlar yapıcaklarını yapmıs bazısı ölmüş bazısı kalmıs , bazısı bozulmus dağalmıs....
Şimi ben ne dinlicem yeni çıkanlardan hiç güzel olan yok demiyorum ama eskisi gibi yok :)[signature][hline]Eğer Organize Olabilseydim Çok Tehlikeli Olurdum...
Bunu Yazan Tosun, Güç Seninle Olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 25 Aralık 2004 22:03 tarihinde demiş ki:
said:
Predator-, 25 Aralık 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
Darestana katılıyorum. Eski gruplar eski oldukları için iyiler. Şimdi öyle müzik yapan bi grup yapsa eski grupların yaptığı gibi bi sansasyon yapamaz. Yani şu an herşey olması gerektiği gibi gidiyo

dediğin birçok eski grup için geçerli, ama bir istisna var, o da pink floyd..

yaw pink floyd nası satmıs albumlerini falan anlamıyorum pink floyda b.k atmak için yazmıyorum bunu ama mesela ilk albumlerinde bike diye bi cocuk sarkısı var boyle bir albumle nasıl basarılı olunurki yada butun sarkılarını dinledim 6-7 tane haricinde sarkıları yok denilebilir ama o 6-7 sarkıda ciddeb cok iyi aklımdakiler
wish you were here
wall
money
a spanish piece falan filan hepsi cok iyiler ama geri kalanlar kotu denilemez sarkı bile olmayanlar var[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...