Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektroya başlicam. Başlangıçta hangi gitar?

26ee140

Öne çıkan mesajlar

solonorun söylediği bir lafı ebemunkkiyle karıştırıp ikisini birden suçlaman bence yeterli bir yanlış.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

niye adam ahrcasınki 70 80 milyon?
o parayla eketrosuna 0dan fret çaktırır en iyi telleri+dunlop askı alır bi tane böyle bi alternatif varken niye adama boşa harcasınki ?

tamam klasik güzeldirde doğru çalabiliyorsan
gerçekten klasiik çalmak istemeyen bi adam için(hakiki klasik gitar şarkılarından bahsediyorum bi fransız kanalı yayınlıyor arada digitürkte sanırım) klasik alamk gereksiz olur

zaten elektro tekniği ile klasik tekniği tamamen ayrı şeyler diyebilirim rahatlıkla

herneyse lütfen tartışmaya çevirmeyelim güzel ve bilgilendirici bir topic bence

( bu arada dariel abinizi dinleyin adam bunun üstüne eğitim alıyo :D )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 24 Aralık 2004 20:34 tarihinde demiş ki:
solonorun söylediği bir lafı ebemunkkiyle karıştırıp ikisini birden suçlaman bence yeterli bir yanlış.

20. okumamdan sonra anladım ki, solonoru sirnaber yazcağın yerde yazmışın. tamam, anlayışla karşılıyorum, ama ben onu 2sini de ayrı ayrı eleştirmek için yazmıştım, bir arada değil. sen yanlış anlamışın. neyse konu sapmasın lütfen![signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

Efenim kaldırmayınız bi taraflarımı.

Thanx[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 24 Aralık 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
ben jimi hendrixin mis gibi klasikle başladığını gördükten sonra kralı gelse elektroyla başlatamaz beni. başlatamadı da.

tabi o zamanlardaki elektro ile klasik arasındaki büyük fiyat farkının etkisi göz ardı edilemez[signature][hline]Bob Kelso.10 inches.
It's like a baguette.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 24 Aralık 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
ben jimi hendrixin mis gibi klasikle başladığını gördükten sonra kralı gelse elektroyla başlatamaz beni.

ben akustikle başladı diye bilirim. ama kesinse kaynağın bi şey diyemem.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

sirnaber diyecektim karışmış.
bu arada parasını boşa harcamamış olur lafını belki gitardan hoşlanmaz başlamak istemez 250 usd yerine [ki bu boktan bir anfiyle kötünün iyisi 2. el bir gitarın fiyatı] 60-70 milyon vermiş olur diye söyledim. ama söyledim tekrar söylüyorum kıçıkırık nu metal şarkıları coverlayıp cıjı cıjı müziği yapacaksanız klasikle uğraşmayın. hatta bana kalırsa gitarla uğraşmayın da neyse hadi.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 24 Aralık 2004 20:56 tarihinde demiş ki:
sirnaber diyecektim karışmış.
bu arada parasını boşa harcamamış olur lafını belki gitardan hoşlanmaz başlamak istemez 250 usd yerine [ki bu boktan bir anfiyle kötünün iyisi 2. el bir gitarın fiyatı] 60-70 milyon vermiş olur diye söyledim. ama söyledim tekrar söylüyorum kıçıkırık nu metal şarkıları coverlayıp cıjı cıjı müziği yapacaksanız klasikle uğraşmayın. hatta bana kalırsa gitarla uğraşmayın da neyse hadi.

bi kere ne olursa olsun, seni kimsenin dinlediği müziği ezmemeye ve herkesin zevkine saygı göstermeye davet ediyorum.
Ben de diyorum ki, eğer kararlıysanız zaten elektro alıcam diye, o zaman klasik almanın ve hem vakit hem para kaybetmenin bir anlamı yok. Neyse aynı dili konuşup anlaşamıcaz biz galba.[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

kıçıkırık nu metal şarkısı nedir? parçaların üzerinde gösterilen uğraşa göre değerlendirdiğimizde linkin parktır. ha linkin parkın güzel şarkıları yok mudur, vardır. ama harcanan emeğe baktığımızda adamların harcadığı tek yerin dj arkadaşın bileği olduğunu görüyoruz.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok yanlış düşünüyosun
sanki bi tek adamlar o prodüksiyonda çalışmış gibi

bunun yeri burası değil ama söyliyim 100 den falza insan (hatta çok daha fazla) linkin parktan ekmek yiyo stüdyocusu işte konser ışıkçısı vs vs

ayrıca emeksiz hiç değiller bence sonuçta sen ben öyle bir parça yapamadık daha

ayrıca zevkler renkler tartışılmaz :)

[Bu mesaj Darestan tarafından 24 Aralık 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben zevke göre değerlendirmedim zaten. ayrıca çok biliyorsan sen yap çok yanlış bir savunmadır. eğer öyle olsaydı eleştirmenler olmazdı. eleştri olmazdı diyelim hatta.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lord musun nesin sen hayatında eline gitar aldın mı burda tartışmaya giriyorsun be?

Arkadaşım bak,bence klasikle başlaman çok daha faydalı olacaktır,daha iyi kavrarsın herşeyi ama tabi direk elektroyla da başlanır senin seçimin. Fakat klasikten başlarsan daha iyi olmandan ziyade,belirli bir seviyeye geldikten sonra etrafa "ben müzisyenim" edalarıyla hava atma şansın olur anlatabildim mi :) Hava atmak için çalmıyosun tabi ama okulda eline gitar alınca kızlar etrafında çember oluşturuyo eheh

[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 24 Aralık 2004 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Heralde abi eski günlerin kumsal trend i haluk levent falandı şimdi yaşar kurt da girdi listeye.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...