Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Itemleri kırmadan upgrade etmenin yolu ...........

xantia

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bildiklerinizi buraya dökün , çünkü bu abuk subuk clan lara iyice uyuz oldum . Kendilerini bir şey sanıyorlar. Bari el geçirdiğimiz kaliteli şeylerin upgrade ini kolay yapmaya çalışalım . Yok demeyin millet bazı formüllerden bahsetti Cus ve Us ile +6 gibi ...... Denedim +5 yaptım ama üstünü denemedim ve sanırım şanstı 2. deneyişimde patlattım +4 ken :). Bes ler le de +6 ironX patlattım 2 tane .
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim ne demek yaparım ya?
Hayır,gecen gün maradonda merchanttayım,yanıma konusmasından ezik oglu ezik oldugu anlasılan bi tip geldi,dedi yuh kaca satıyosun falan,dedim serbest piyasa kardes,dedi ben cursedlarla +6 yaparım,ya git kardes dedim.Dedi ben simdi lvl 30 olunca nevb questten 500k degil,100m alıcam,ya uza dedım,en sonundada dayanamadım,elleri bostu,al su swordbreakeri,4taneede cursed+5 yap dedim.Aldı,anvilin yanında tek yesıl ısıkta saga sola kostu bisiler yaptı,+5 sb verdi.Hayır gene inanmadım ama sapıttım yanı.
Eger bildiginiz gercekten bisi varsa ya bizede soleyin,yada burada hava atmayın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni cıkan programlarda çekici özellikler eklemiler Brethe falan adam bangır bangırr bağırıyor şu sitesen indirin diye. bunu daha öncede belirtiğm gibi kullanıcıların şifrelerini çalmak için yapıyorlar. Son programda 1500buff, +6 tı ya kadar %100 şans, +7 de de %80 şans veren bi olay çıkarmışlar. inanmadım ama bazı elemanlara mesela ARES te soulslayer mıdır ne dir. herifin üstü bir tek bot ları hariç full chtin Shell ve hepsi +7 sizce bu normal şartlarda yapıla bilirmi? hadi oldu diyelim göze ala bilirmisiniz?:) Ve oyunda cidden %80 den fazla kişi bu programları kullanıyor... K.O.W. resmi sitesinden banlananlara bi bakın eminim sizde kullanıorsanız kullanmaktan vazgeçiceksiniz....[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

cus hakkında adoniste oynarken bir suru sey duydum.Olabilir.Bir bug var kesin cursedlerle ama kimse soylemiyor.Cursed in fiyatı 10k iken bu bug cıktıktan sonra 50 60k lara cıktı tanesi.Millet bosuna toplu cus almıyor. Var bisiler.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 34 Roque DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

e tabi bazı kurnazlıkları var. mesela kötü bi item alın bir miktarda cursedupgrade alın o kötü item patlayana kadar devam edin. o patlayınca normale kendi item mınızı yapın. bu olayı her uprade den sonra tekrarlaya bilirsiniz. benim ark bu şekilde +7 elemantal staff yapıp duruyor. Ama %100 de olucak demiyorum sonra küfür yemek istemem:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bildiğimi paylaşayım çünkü %100 değil dediğim gibi patlıyor namusuz lar . +3 e kadar us ile yapın +4 için arka arkaya cus ile 2 item kırın (2 red line )sonra us ile item ı +4 yapın . +5 için 4 item kırın (4 red line ). +6 için (cus ile 4 fp kırın ) sonra bus kullanın . +7 için yine aynı . Cus ile arkadaşın biri denemiş +6 için 6 kırmalı (6 red line ) +7 için 8 kırmalı ( 8 red line ). Deneyin tutacakmı . Ben ilkinde staffın birini us larla +5 yaptım . Parasızlıktan deneyemedim ilerisini . Ama artık kascam .Çünkü bu upgrade i gerçekleştirmeden önce yedek bulundurun kardeşim patlıyor hiç ummadığınız anda . İronX , 2 tane alın biri istediğiniz olsun diğeri +1 . +1 i kasın patlarsa yenisini alırsınız elinizde kalitelisi duruyor nede olsa . Am birde elinizdeki patlarsa , hele paranızda yoksa , benim gibi bir hafta ticaret yaparsınız bir ok bile atmadan .
Sosyal ağlarda paylaş

Possible is everythng
Market degeri önemli abi,yok ötesi,ben redeye staff,wizard staffı hic bi lamer yonteme basvurmadan cuslarla +4 yapıyosam,o wizard staff markete 1200k dan satılıyosa,demekki market degerine göre sans yuzdelerı degısıyodur.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 28 Aralık 2004 03:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...