Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayalinizdekini aramayın.sadece hüzün bulursunuz..

fallen_angle

Öne çıkan mesajlar

Bir süre önce anladımki insan hayal ettigi "şeyi" "o şey" olmayan bir diger "şey" üzerinde ne kadar uğrasırsa uğraşşın yerleştiremez,degiştiremez,yapılandıramaz,oluşturamaz,kusursuzlaştıramaz.
Bu kainatta sizin hayal ettiginiz "şey" yoksakat-i suretle bir başka "şey"'i arzu ve istekleriniz dogrultusunda tamamen degiştiremezssiniz. Bunu ne kadar çok isterseniz isteyin,ne kadar üstün çaba ve beceriye sahip olursanız olun,eger tanrı degilseniz yenisini yaratamayacagınıza göre,asla sahip olamayacaksınızdır.

İnsanoğlu zayıflıgının bedelini; pişmanlık,hüzün,öfke vede en çok acı ile öder...[signature][hline]I'm the fallen...God maim me.How can i say i dont belive her..I know the truths...But i must act.God you never heard my plea..Just going on.Dont smile god.Dont laugh to your game.Because my lifepower is decreasing..I will be over soon...I'm the fallen angle...I gave my immunity to her.But i didnt know.She was not innocence!And her past..Its full of sins..God.I will be there soon..I m consuming..I m the Fallen Angle...
Sosyal ağlarda paylaş

"şey" kelimesini kullanarak asla anlamlı ifadeler yapamazsın. Çünki "şey" kelimesi yetersiz kelime haznesinin işaretidir. Çok "şey"(söz) söylemişsin hiçbir "şey"(anlam) ifade edememişsin.

Şeyini şey ettiğiminin şeyi. ;)[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

üstteki açıklamaya aynen katılıyorum. "Şey"den ziyade daha manalı kelimeler kullansan, başlığı kadar ilgi çekici olabilirdi yazın;)[signature][hline]Yansı
Gövdesiz bir sevmek parçası
El olmuş uzanmış saçlarına
Ürküyorum hayır kıskanıyorum
Bir el, kopuk, kolsuz, dokunan...
Tutunmuş saçlarına
Özdemir Asaf
Sosyal ağlarda paylaş

ilgi çekmek için yada edebiyat amaçlı yazmıyorum dostlar. yani herhangi bi amaç yok ne taktir istiyorum ne yorumlarınız benim için önem tasır sadece paylasıyorum. aman alınıp kızmayın ben gerçekten bitmiş biriyim. kimseye saldırmıyorum. saldıracak gücüm yok. anlayın nolur[signature][hline]I'm the fallen...God maim me.How can i say i dont belive her..I know the truths...But i must act.God you never heard my plea..Just going on.Dont smile god.Dont laugh to your game.Because my lifepower is decreasing..I will be over soon...I'm the fallen angle...I gave my immunity to her.But i didnt know.She was not innocence!And her past..Its full of sins..God.I will be there soon..I m consuming..I m the Fallen Angle...

[Bu mesaj fallen_angle tarafından 24 Aralık 2004 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...