Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[paticik radyo] 27/12/2004 yayini

LethE

Öne çıkan mesajlar

iced earth-melancholy de güsel olabili :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oooo yabancıya dönüyoruuuz. Tamam, Led Zeppelin istemeye hazırlanıyorum o zaman...

Bence Bathory Summer Hits değil de, Gönül adamı Bathorynin seçmeleri diye albüm yapalım abi sana ehehehehe[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bathorcim saol ben kitap fln okucam radyo açık kalır heralde de mesajlayamayabilirim sana kolay gele kardeş :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

White stripes- The air near my fingers isteriiik....
Alla alla iki led zeppelin lafı ettik suç oldu, ben arıyorum olm bathory seni, bittin olm sen...[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Manowar: Heart of Steel
Haydi buradan yakın. Bu gece düne göre az daha sert gidelim.

Bathory, seni 72 parçaya böler, maket değil puzzle yaparım senden :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sen çal ne çalıcaksan.. metal kuşağı gelince İstekleri sıralarız :D bi hacı bi ben :D[signature][hline]Fire is the universal language
ÖHÖ ÖHÖ: ne biram var nede alıcak param. çal mayın anathema. (tmm klavyem kötü olabilir. reziletmene gerek yoktu)

[Bu mesaj LethE tarafından 28 Aralık 2004 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bmargera, 28 Aralık 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
nasıl olsa turkce slow dınlıyoruz anathemada fazla bozmaz :p

şimdi Bmergera kardeşim
Bu batori denen şahsiyet, anathema tutkunu olduğu için, girerse başka hiçbir şey çalmaz. hepimizi derin bunalımlara sürükler mazallah. Ben burada yine klasik gece çayımı içerkene, tutup rakı içmediğime yanarım. O bakımdan, daha çalmasın :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Pati FMde, Bathory ile Metal kuşağı.... Deli Hacinin Sanal Çay Ocağının katkılarıyla...
heheheheeheh demin aklıma geldi. Sponsorluk yapalım len programlara[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

PAti Fm de Bathory: Hatun vokaller programı... Deli Haci Maketçilik'in katkılarıyla.

Ben de o zaman evanescence - my immortal isterem, letheninkinden sonra tekrar yavaşlayalım diye...[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...