Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

25 yıl top oynadım, benim o kadar param yok

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bugün TV'de yayınlanan Erkam Tufan'la Analiz programının bu haftaki konuğu Ak Parti eski milletvekili Hakan Şükür oldu.

''25 YIL TOP OYNADIM BENİM 4,5 MİLYON DOLARIM YOK AMA HALKBANKASI MÜDÜRÜ'NÜN VAR''

Hakan Şükür, yolsuzluk operasyonu kapsamında Halkbankası Genel Müdürü'nün evindeki ayakkabı kutularından çıkan paralarla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi:
''Onunla ilgili bir anket var. Yolsuzlukla ilgili ne düşünüyorsunuz sorusuna yüzde 71 oranında... Nasıl düşünmeyeceksiniz. Bir banka müdürünün evinde 4,5 milyon dolar çıkacak. Benim yok o kadar param. 25 yıl top oynadım. Inter'de, Parma'da, Torino'da, Blackburn'da, Galatasaray'da... Mutlaka mal varlığım var. Her şey karıştı. Banka müdürü öyle.

''ZAFER BEY, MUAMMER BEY 2 AY SONRA KONUŞUYOR. ARTIK ÇOK GEÇ''

Şimdi ben bakıyorum aynı ortamda bulunduğumuz bakan büyüklerimiz Zafer bey, Muammer bey şimdi tekrar gündeme gelip 'Bizim hesap veremeyeceğimiz bir durum yok' diyorlar. 2 ay geçmiş, bir çok şey değişmiş. Artık bunları söylemenin çok geç olduğu bir ortam. İnşalah hesap veremeyecekleri bir şey yoktur.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25731836.asp
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...