Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold bar için cevap

knights

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim cidden ben gold bar almak istiyorum.
1. Herşey haddinden fazla pahalı.
2. Alınan para ileride kuracağım clanda kullanılacak.
3. Daha basit birşey 2 satte 5m (Abyssler hariç) kasılıyo.
4. Bilen varsa Gold Bar neyden çıkıyo.
5. Ciddi olanlar (Elinde Gold Bar Olanlar ve Satmak İsteyen) arkadaşla bir cafede yada başka bir şekilde buluşup parasını (Coin olarak değil TÜRKLİRASI) ödeyeceğim.
6. Satmak isteyen Arkadaşlar Sadece Mail adreslerini ve gold bara istediği fiatı yazsınlar.
Herkese iyi oyunlar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Moradon daki Sundries'in adını desturla alın ağzınıza.
Müstakbel yengeniz olur :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Astolath5, 27 Aralık 2004 02:43 tarihinde demiş ki:
Hayır gerceği soyluyorum Gitsin ya darkmare kessin cz veya breth te kendisine düşmesi için learder olması lazım :) yada 100 m parası varsa gitsin sundries (yalnıs olabilir)'ten alsın :)

Brethe ne zamandan beri dm koydular Eslant dır o :)
Biz adoniste 100 den fazla dm kestik. Sırf potion cıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oda bişey mi herifin biri xigenon ilk açıldığında(nasıl olmuşsa) goblin chitin çıkmış herif gün bıyunca orada durdu gösterdi chitini.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yaptın?
Ben hiç goblin crimson çıkaramadım.
Ama adam ilk günden mirage deggerda çıkmıştı ama tam hatırlamıyorum aynı adammıydı.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...