Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xig on?

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Sadece xigenon değil hiç bi servera login olamıyor desem?
Server yine s*çtı desem?[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni girdim daha. Ayrıca 4 saat olmasına imkan yok ben 1 buçuk saat önce oyundaydımkine ?
Bahsettiğimiz sorunlar farklımı acep?
Ben şu anda server seçme bölümüne kadar geliorum. Ama tüm seçtiğim serverlarda "Login failed" diyo. 10061 hatası verio. (Ezberledim bu hatayı. Connection Refused'in KOL'cası. :))

[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 27 Aralık 2004 02:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben saat 2 de oyundaydım birden herşey durdu lag sandım uzun sürdü bende bekledim disconnect dicek diye 15 dakka gecti hiç bir şey olmadı bende cıktım ve cıkış o cıkış şimdi şifrem kabul etmiyor :([signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

Buzkirpisi. Durup dururken kimseyi banlamazlar zaten. Ban sebebi yarattığın zamanda serverin sponsoru olsan tanıyacaklarını zannetmiyorum :D:D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Footlucker. Durup dururken banlamazlar merak etme.. Buzkirpisi benim ne demek istediğimi anladı :D:D

Banlanmadık sadece serverda sorun var..

Buzkirpisi ben 2 haftadır filan oynuyorum 2 kere ban yedim 1 kere char çalındı. Nasıl permormans? :D:D:D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Aralık 2004 03:06 tarihinde demiş ki:
Nasıl permormans? :D:D:D

Permormans ne ya? Performans olcak o...

said:
fatihkaraca, 27 Aralık 2004 03:06 tarihinde demiş ki:
Footlucker.

Bu da Footlocker olcak...
[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 27 Aralık 2004 03:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 27 Aralık 2004 03:07 tarihinde demiş ki:
korkma sana ban gelmes bazı arkadaşlarda hack var ondan ban yediklerini sanıyorlar baş harfi fatihkaraca :D

Eben nasıl BuRiAL?

Uzun zamandır görüşemedik. Bir ara uğrayıp hal hatırmı sorsam ne? :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 27 Aralık 2004 03:10 tarihinde demiş ki:
Valla dagger ruaz ın yanında bide permormans yaparsan deli olur :D :D

Sendemi brütüs?

Hop Goblin şokundayım saatlerdir. Kurtulamadım daha nabim.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...