Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adamın iki eldede yay var...

Lentisel

Öne çıkan mesajlar

Geçen aresde oynarken adamın biri iki eliyle ok kullanıyordu gittim sen nasıl yapıyorsun dedim
adam 200k ver söyliyim dedi(Clasik bir Türk)
bende çokda tınn dedim gittim adamın yanından.
Ama çok merak etmeye başladım düşünsenize acaba adam iki ok birdenmi atıyordu?
Çok merak ettim belki bilen vardır düye bir soruyım dedim.
Teşekkürler.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi kere partiden birini teleport etmiştim.
Goblin olarak gelmişti. Feleğim dönmüştü. Acemiydimde o sıralar.

Saldırmaya çalışıodum ateş edemiodum. Eleman birde üstüme üstüme geldi. Kabus gibiydi. Nasıl tırsmıştım varya ...

Daha level 20 yim ve karşımda goblin cinsi bi yaratık..
Pöff ..[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 26 Aralık 2004 16:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kaç oldun fatih ben bu gün 35 yaptım.
Artık haftaya 40 olur.Sende çalışda lvl atla :).
Şİmdide girerdimde bi virüs taratıyorum[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

La çalışmaktan oynayamıyorumki.
Şimdide Gaziantep'teyim. Toplantı vardı. Toplantıdan sonra bi cafe buldum daldım foruma.

Yılbaşından sonra oyunun anasını ağlatıcam ama. Şu işler bi azalsında .. :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben archer olarak yanıtlayayım istersen . Bu bir bug . Ama kullanışlı değil sadece görüntüde . Bakın elinize önce bir hornX alın , sonra bir yay alın . Devamlı ateş edin alevli , zehirli . hareketi horX de yapın yine. Arkadaşlarınızdan biri bunu nasıl yapıyorsun diyecektir . Elinizde 2 yay görmektedir !!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu buglar devam ettiği sürece, ben yakında bir elimle staffı tutcam, diğer elimle bow tutcam, oklarıda ağzımla tutucam, ayaklarımlada sword kullancam...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...