Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reconnaisence Report Questi

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım öncelikle görevi piana daki "Captain Falkwine" dan görevi alman gerekiyor. (1705,330) daha sonra Gate den (Teleport kapısı) "Asga" ya geçiceksin. Asgadaki gate den ise "Eslant" a geçiceksin görevi aldıgında Captain Falkwine sana koordinatları ve bir tane report vericektir.Belki yeri bulamayabilirsin sana çevredeki belirtileri anlatarak yol gösterecegim. Ufak bir tepenin üzerinde bulunuyor map ların çıktıgı ve kesecegin adamlar. Eslanta geldiginde bir kule göreceksin o kule yönünde direk ilerlemen gerekiyor. Daha sonra sagda tahtadan yapılmış bir ev göreceksin hemen onu 10 adım kadar sanırım geçtiginde sag tarafta bir tepe var hemen onun üzerinde kesecegin adamlar.
NOT: Onların içinde "Recon" die birisi olacak onunla konuşman gerekiyor görevin onaylanması için...[signature][hline]"Okyanusun üzerinde uçan bir kelebeğin kanat çırpışları başka bir sahilde fırtınaya neden olur..."
Sosyal ağlarda paylaş

çok saol kardeş,ben lvl 30 dum quest kısmında gördüm,ama ordaki scoutlar çok güçlü galiba ben laga girdim ama girdiğim andan önce uzaktan başladım atmaya bi çıktım lagdan ölmüşüm :D[signature][hline]Knight Online:Adria,Radek
Ultima Online:Amentes Fortuna,Gültekin

"Tanrıdan başka hiçbirşeyi olmayan ben,
tanrıdan başka herşeyi olanlara acıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür questlere giderken yanınıza rahip alın.Yok eğer zaten rahipseniz de yanınıza bi savaşçı karakter alın.
Malum lvl up questi olduğu için bir kastırması gerekiyor zaten...[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ehehe...

Recon lar belirli saatlerde spawn oluyo.
Bir arkadaş söyledi önceden sürekli orada oluyorlarmış. Dağın başında bir yerde.

Geçenlerde gittim oraya. Bin türlü yaratık saldırdı popomu zor kurtardımda gittim. Bi baktım bi tek Recon diye orc bi NPC var. Tek başına vurmuş kendini dağa bayıra. Onayladı saolsun kağıtları. Geri captain amcama döndüm. "Yaratıkları öldür öyle gel eşşek" dedi. Allahtan bir arkadaşla parti kurup gitmiştik. O beni tekrar tp yaptı. Baktım yaratık filan yok.
Meğer bir hatadan dolayı belirli saatlerde çıkar hale gelmişler.
Öldürdüm sandıklardan bişiler alıp geri döndüm. Ama o reconları öldürmek harbiden çok zor. Haberiniz olsun...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Euphrates21, 26 Aralık 2004 16:54 tarihinde demiş ki:
Önemli bi tüyoda vereyim.orada ilk parti dışında ilk vuruşu kim yapsa kutu ona gözükür.yani gidin yumruk atıp kaçın herifler öldürsün kutuyu siz alırsınız :)

Bana niye öle olmadıki? :([signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 26 Aralık 2004 17:20 tarihinde demiş ki:
hangi saatde cıkıo :) 20 dk dır agac oldum beklemeyek bosa bari

Ben tam olarak saat 04:27 de kestimdi.
Çok ii hatırlıom çünkü sevgilim arayıp "bu saatte neden hala oturuyooooon" diye bağırmıştı :-)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...