Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOLD BAR İSTİYORUM NAKİT PARA İLE OYUN PARASI DEĞİL TÜRK LİRASI İLE

knights

Öne çıkan mesajlar

Slm arkadaşlar Elinde gold bar olanlara bunları değerlendirme fırsatı maillerini yazarlarsa o gold barı nakit olarak almak istiyorum. lütfen fiatını yazınız ödeme bir kafede buluşup trade işlemi ile türk lirası olarak Yani bildiğimiz kağıt para cepten çıkarak hemen ödenecektir. Lütfen istediğiniz fiyatı burada yazınız.

görüşmek ümidi ile...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşcım.

Bu oyunu sen feciiiii ciddiyemi aldın yoksa yeni bir pazarmı oluşturmaya çalışıosun anlamadım. :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Ohooooo...

Pazar oluşmuş bile... Bende satıom 1 milyar....[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

knights...

Bak şimdi. Sen coin ile ödemektenmi bahsedion yoksa bildiğimiz nakit canlı canlı türk parasımı diyon?[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Yemin ediyorum bu işten bi b*k anlamadım..

Şimdi diyelim bende gold var. Bi yerde buluşuyoruz. Sana trade ile yolluyorum. Sende reel hayatta 100milyon türk lirası çıkartıp bana verion.... Bölemi ?

E 100 milyonluk ne karın olcakki bu işte?

bi halt anlamadım biri anlatsın...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth 08 Haziran 2004 09:48'de demiş ki;

"4) Topik isimlerini yazarken (ve hatta post yazarken de) bağırmayın. Burada büyük harflerle konuşanlara [yaygaracı] gözüyle bakılır. "

kaynak: yeni gelenlere öğütler // paticik kültürü by Emaleth.

lütfen daha dikkatli olalım, forumu kirletmeyelim..[signature][hline]Paintball maniaX!

[Bu mesaj OguzAmca tarafından 24 Aralık 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakası var? kayıt tarihlerini neden yazıyorsun?
Sen kimsin anlamadım.Seni daha önce ben ko kısmında görmedim.
Daha önce ugramadıgın bir kısma gelipte,bir adamın yazdıgı 2 ayrı konuya 2 kere uyarı koyarsan ya kendını admin sanıyosun yada mesaj kasıp madalya almaya calısıyosun derim,gayet dogal.
Terbiyesiz? tesekkür ederim.
Neden beni buluyo hep böyle seyler!

Bu arada günde 15 saat bir foruma takılırsan o sürede seninde o kadar mesajın olur.Bana ben 3 yıldır buradayım bu kadar yazdım,sen bu kadardır burdasın bu kadar yazmıssın deme hakkın hiiiic yok zaten.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 24 Aralık 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh onları senin "mesaj kasmak" ile ilgili komikliğinden dolayı koydum. dikkat edersen kayıt tarihlerinin yanıda atılan toplam mesaj sayıları da var.

ben hemen hergün girip biçok konu başlığını okuyorum bu forumlarda ve okuduğum çoğu şeye bişeyler yazmıyorum bile gerçekten söylemek istediğim bişey yoksa. dolayısıyla günlük eğlencelerimden birinde insanlardan nezaket beklemek ya da bunu dile getirmek için admin olmama ya da kendimi öyle sanmama (?) gerek yok buzkirpisi.

niye böylesiniz anlamak cidden güç. nedir bu saldırganlık, hemen kavga çıkarmaya meyillilik vs. ?[signature][hline]Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

baska bir yerde de yazmıstım Gold bar bir işe yaramıyor sadece para karşılıgı külce altın. karus isen breth te lvl 40+ isen eslantta inn in yanında bu wolf dişi ok vs satan arkadasa git cantanda 100 milyon coınsin oldun mousenin sol tusu ilen cek ordan gold barı kendi cantana takıradak düşssün :) Al sana gold bar.

Anlamıda fazla paralsı olanlar için stok bozdur bozdur harca. ben oyle ediyorum (:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Astolath5, 27 Aralık 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
Anlamıda fazla paralsı olanlar için stok bozdur bozdur harca. ben oyle ediyorum (:

Yani zenginim, paralıyım, külçe külçe altınım var hepinizi satın alırım dion.. :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...