Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neverwinter Nights 2 Türkiye PW

Corvius

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

uzun yıllardır nwn2 pw communityesinde olan biri olarak merak ettim daha önce adminliğiniz var mı yada başka çalışmalarınız? bu server türkçe mi? türk oyuncu sayısı beşi geçmez çünkü

Merhaba, Kusura bakmayın cevap veremedim.
Daha önce adminliğim nwn1den var. Durum şöyleki Nwn serileri bildiğiniz gibi şimdiyedek Bilgisayar ortamına entegre edilmiş en güzel dnd kurallı oyunlar. Hala internet üzerinde 600 ü aşkın nwn1 / nwn2 serveri faal durumda yani oyunlar ölmüyor. bioware oyuna support u kesmiş olsa bile. Bizim niye serverimiz yok deyip kolları sıvadım. Şu anda 2 ayrı server da script yazıyorum. zaman buldukçada bu projeye devam ediyorum. Serveri türkçe yapma konusunda kararsız kaldım çünki tam bir türkçe oyun sağlayamayacağım oyunun kendi menuleri ve açıklamalarını çevirmek başlı başına bir iş. Muhtemelen yine ingilizce olacak. Serveri Türkiyeden Host etmeyi planlıyorum.
Fakat tek başına olunca insan gerçekten çok yavaş ilerliyor şu anda sadece areaları yapıp belli başlı eventler için placeable ları koyuyorum, benim niyetim sadece script yazmak aslında area ve quest / convo yazacak arkadaşlar lazım....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...