Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güven..

wespertilio

Öne çıkan mesajlar

sizce güven nedir? birine duyarken kaybetmek bu kadar kolay mı.. veya yıllardır güvendiğin, hayatında hep yanında olacağını sandığın sana en yakın 3-4 kişiden birinin seni en can alıcı noktandan vurması, her şeyin 0'lanması nasıl bir duygu, yaşayanınız vardır.. fazla anlatmak istemiyorum ama.. bilmiyorum.. kimseye güvenmemem gerektiğini hissediyorum.. ama kendimi kapatmak da istemiyorum..

istemiyorum ben böyle bi yaşam... mutlu olmak istiyorum...[signature][hline]ölme diyorsan, gitme kal öyleyse
sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma..
hadi gel, tut ellerimi, benimle yan
Sosyal ağlarda paylaş

Tek diyebileceğim bir insanın güvenini kazanmak zor ama kaybetmek çok kolaydır...Onun haricinde pek fikrim yok ama saf bi insan olarak herkese güvenirim :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Hüznün olduğu yerde bulut,neşenin olduğu yerde ışıltı,duygunun olduğu yerde insanlık vardır
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye güvenmeyim diye birşey olmaz ki la pöti vespitom tabi ki herkes güvendiği insanlardan darbe yiyor üstelik ne kadar çok güvenirsen o kadar çok yıkılıyosun ama sonuç olarak herkesi bir değerlendirmemelisin çünkü bir kişinin güvenini sarsması diğerlerinin sarsacağı anlamına gelmez.[signature][hline]aşk böceği
la petite ezique

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...