Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reflü

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Kuddusi abi valla daha bir çok şey var görüyorum duyuyorum, hepsini hatırlayamadım tabii ilk aklıma gelenleri yazdım.

Bilemiyorum ben annemi de gördüm ki kendisi 30 sene köylerde öğretmenlik ve idarecilik yapmış biridir. BU kadınların abuk subuk halleri beni soğutuyor.

Kızlar kafayı gezmekle bozmuş, tamam gezelim bende seviyorum dolaşmayı yeni yerler görmeyi içmeyi sıçmayı ama sizin gibi sürekli sürekli her fırsatta dibine kadar yapmıyorum.

Ohh be içimi döktüm
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Biz mi çok şey bekliyoruz bilmiyorum ama net bi sıkıntı olduğu kesin.

Kesinlikle müşterek yaşama ve hayatı birlikte sırtlamaya destek veriyorum.Evliliğin amacı bu. Belli şeylerden iki tarafta fedakarlık edecektir, etmiştir de.

Ama 80 sonrası nesilde ben bunu bulamıyom pek. Neden anlamıyorum. Büyük ihtimalle arz talep meselesi ve yetiştirilme tarzı. Çevremde en aşağı 5-6 evli çift var hepsinde bi sıkıntı görüyorum (29-30 yaş evli olanlar). Anlatmamı isterseniz anlatırım tek tek tespitlerimi.

Bilmiyorum umutsuzluğa kapılıyorum bazen.

Umutsuzluğa kapıl zaten. Çevremde herkes evli (istisnalar hariç), 1 tane adam gibi mutlu çift yok arkadaş dertlerini dinleyince. ya çocuk var ondan katlanıolar, ya ekonomik.

Ha 2. evliliğini yapmış olanlar mutlu ama bak. Zira ne istediklerini daha iyi biliyorlar.

Bakalım darısı başımıza lşsdşaslkd
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de arkadaş, kapalı devre büyümüş (işte az arkadaş, az sosyal ortam, kısıtlayıcı aile vs) kadın, evlenmeyi "özgürlüüüüüğğk" "istediğimizi yapalııımmm" gibi görüo bu yüzden de Ramses in anlattığı gibi her istediğine "temem kırıcım" diyecek adam bulmaya çalışıo işte
Sosyal ağlarda paylaş

Yanma sorunu bende de var. Özellikle pişmiş/çiğ domates, ketçap, salça, soğan, kola gibi gazlı içecekler, viski/vodka vb gıdaları-içecekleri türüne bağlı olarak, miktara göre ya uzun sürüyor bu yanma, yada az miktarda tükettiysem yanma olmayabiliyorda.
Bol su içmek o an işe yarasa bile geçirmiyor bende yanma başladıktan sonra. Hiç ilaç kullanmadum. Geçiren tek şey 1-2 bardak süt. Doktora gidip teşhiste koydurmadım ama belirtiler reflü olduğunu düşündürüyor.
Neyse,süt deneyebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu farketmemiş olabilirim. Özellikle gece yanma olduğu zaman, süt içip çok zaman geçmeden uyumam gerekiyor. Çünkü bazen yanma öyle şiddetli oluyorki uyku bile uyutmuyor. Ha yanmanın uykumdan uyandırdığı da olmadı değil. Özellikle yatmaya yakın yukarıdaki saydığım gıdaları-içecekleri tükettiysem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...