Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kardanadam nasıl kullanılıyo?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ben itemini buldum ama çalıştıramadım

nasıl çalışcak ??

acil lütfen...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Sundriesten alınanla(120k) kardanadam oldum,süreside yok su an ıcın,hala böyleyim.
Maradonda lycanların oldugu koseye iskele koymuslar,
Orclar ile İnsanlar arasında savas olacakmıs,giren herkesin 100 hpsi olacakmıs,sundrieste satılan kartoplarıda 10 hp alacakmıs,oldurdugun orc basına 2k para 50 national point alacakmıssın.Güzel is.
Sosyal ağlarda paylaş

120k değil 132k

ne faydası olcakki acep.
çok pahalı ya .. :([signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

bi b*ka yaramıo bu..

Kendi kendini eğlendirion o kadar.
Top gibi zıplıon. delikanlıyı bozar :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 25 Aralık 2004 03:27 tarihinde demiş ki:
Bende premium paket var: kahretsiz :p Evet oyunada bedava demeyin artık,para ödüyoz valla.
,

premium olayının avantajı ne[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O hack dir içinde çoğu zaman keylogger olur
yakalanman halinde banlanırsın (ki çok kişi banlandı)
Sana tavsiyem eğer sürekli oynıyacaksan aynı adamla oynama onunla.Eğer key loger çıkmassa bi süre eğlendiriyor adamı sonra sıkıyor zaten.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...