Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskiden Amerikan filmlerinde kafaya takılan oyun oynama cihazı vardı

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Nereye modeli öyle lan atma. Yalan söyleyecek tabi. Şimdi farkettim, ps yokmuş resimlerde. İlk resimde yataktan kırptığı resmi joystickler'in üzerine monte etmiş. Zaten o koyulukları gördüğüm an anlamıştım resimde bir hinlik olduğunu. Diğerinde de joystick'in üzerini boyamış işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Photoshop kullanmayı bilmiyorum. Neden bahsettiğini de anlamıyorum orda kol falan yok. Bi iki kare oynattım videoyu bu çıktı ama bu sefer gözlük de yok. Sanırım tam istediğin gibi bişey değil:

Edit: Bi de yalancı falan demişsin, 3 gündür tam aradığın gibi bir cihaz bulmak için uğraşıyorum. Çok ayıp ediyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Nereye modeli öyle lan atma. Yalan söyleyecek tabi. Şimdi farkettim, ps yokmuş resimlerde. İlk resimde yataktan kırptığı resmi joystickler'in üzerine monte etmiş. Zaten o koyulukları gördüğüm an anlamıştım resimde bir hin olduğunu. Diğerinde de joystick'in üzerini boyamış işte.

http://i.imgur.com/yUSSufU.png
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Photoshop kullanmayı bilmiyorum. Neden bahsettiğini de anlamıyorum orda kol falan yok. Bi iki kare oynattım videoyu bu çıktı ama bu sefer gözlük de yok. Sanırım tam istediğin gibi bişey değil:

Edit: Bi de yalancı falan demişsin, 3 gündür tam aradığın gibi bir cihaz bulmak için uğraşıyorum. Çok ayıp ediyosun.

Lan yine aynı taktik ya. :D Adam yine resimden bir kısmı keserek joystick'in üzerine yapıştırmış. Zevk alıyorsunuz dimi anasını satayım milleti saf yerine koyunca? Orda kol var, bir iki kare de oynatmadın, aynı resmin üzerine kırptığın kareleri yapıştırmışsın joystick ve gözlüğün üzerine. Bari biraz akıllı davranıp, kırpma olayını direk benim resmim üzerinden değil de, videoyu açıp, görüntüyü bir iki saniye ileriye alıp, resmini çekip de yapsaydın bu kırpma olayını. Aynı boyutraki, aynı sahnedeki görüntüye kırpma yapmışsın. :D

La olm yalancısın işte. 3 gündür benim aradığım cihazla uzaktan yakından alakası olmayan cihazların videolarını atıyorsun. Yok gidip eldivenle kontrol edilen cihazın videosunu atıyorsun, yok motorsikletlinin videosunu atıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

rapper256 said:

Nereye modeli öyle lan atma. Yalan söyleyecek tabi. Şimdi farkettim, ps yokmuş resimlerde. İlk resimde yataktan kırptığı resmi joystickler'in üzerine monte etmiş. Zaten o koyulukları gördüğüm an anlamıştım resimde bir hin olduğunu. Diğerinde de joystick'in üzerini boyamış işte.

http://i.imgur.com/yUSSufU.png

Siz ne adamsınız olm asıl :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

rapper256 said:

Al bu da direk joystick'in resmi

Bana yalancı diyemezsin. Asıl sen yalancısın, bak virtual game boy kolu diye koyduğun resimde atari yazıyor.

Yalancısın. Hayır, Virtual Boy yazıyor. Bu da kanıtı:

https://www.google.com.tr/search?q=Virtual+Boy+Joystick&safe=off&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=g3fRUpiWC6Gw0QWMy4HIAw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1536&bih=734

Google'a Virtual Boy Joystick diye yazınca bu kolun resimleri çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...