Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Attros Keserken

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Attros keserken çektirdiğim bi resim. Saolsun warrior bi arkadaş çekmişti. Arkam dönük kalmış gerçi. Hatıra diye saklarım hep..

Yerseniz. Ben ikram edeyimde.. :D
[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Aralık 2004 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burda da bir arkadaş illlaaaaki büyü yap demişti. Rogue olmama rağmen yaptım bişiler işte. O sırada çekmişler bu resmi saolsunlar. Güneş solda kalmış görüntü bulanık.. kusura bakmayın. (ne alakaysa)

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Aralık 2004 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burda da Lesath'ın teki kalkmış gate ye kadar gelmiş. Noluyo dedim bi baktım bizim Lesath Ömer miş gelen. İçmiş zil zurna sarhoş guard ların lafınıda dinlemiyo. Guard larda tanır beni "abi allaşkına şunu yolla burdan bizim lafımızı dinlemio" dediler. Bende kovaladım bizim Lesath Ömer'i. "Git lan burdan ibiş" dedim gitti.

Hatıra işte naaparsınız...

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

Sosyal ağlarda paylaş

Sene 1750.
Knight OnLine hatırası...
Ne yakışıklıymışım gençken...

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

Sosyal ağlarda paylaş

Serendil ve ben...

O zamanlar sevgiliydik. Ben yataktan yeni kalkmıştım biraz çirkin görünüyom. Elimi yüzümü yıkamamıştım daha.

Hey gidi günler heeeeey... :(

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kılıç kalkan ekibindeykene...
Bi kutlama olcaktı kırda çayırda onun provasını yapıoduk..

Yanımda elemanın teki bi çıtırla prova yapıodu. Hoca bana takmış olduğu için bana bu çam yarmasını vermişti. (Neden takmış olduğuyla ilgili aşağıdaki yakalanmamla ilgili resme bakınız ve okuyunuz)

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Aralık 2004 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara feci sıkışmıştım. Yakınlarda tuvalette yoktu. Elrond'a "sağa sola göz kulak ol" dedim. Tam işimi halletcekken arkadan bizim Captain huger hoca geldiydi.
Gebertiodu beni şerefsizim... Bi baaardı ödüm çıtladı..

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Aralık 2004 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nüfus sayımı vardı. Bende sayım görevlisiydim. Sokaklar bomboştu.
Ne güzeldi sessiz sakin. Araba filanda yoktu zaten o zamanlar. Tertemiz hava vardı. Şimdi içine etti pazarcılar. :(

Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0th1n9, 23 Aralık 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
abi 7. resimde ne işemesi resmen kalpli donu sıvamış sıçıyosun :P

İşediğimi söylediğimi kim dediki :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 23 Aralık 2004 09:03 tarihinde demiş ki:
ss ler e-games de bi yerden alınmıs
parachute malezya server ının gm lerinden

Aaaaaa.. Çok ayıp valla. Ne yani bana güvenmiyormusunuz?
10 sene önce oynarkene çektirdiydim bu fotoları. Bazıları poproid pondan parachute gibi görünüyo bulanık olduğundan. Yoksa parachute değil o başka bişi .. :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Çaktırma.. Düştü düştü.. )[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 23 Aralık 2004 14:55 tarihinde demiş ki:
Aa fatih ne yalan sölüon..Ordaki level 68 benim eski char..banlandı sonradan..

A-aaaa
Üstüme iilik sağlık. Sen benim charımı nasıl üstüne almaya kalkarsın. Kaç senelik charım o benim. En az 15 senelik..

Cıx cıx çok aip...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 23 Aralık 2004 22:22 tarihinde demiş ki:
ben fatihin charını hackledim.

?????????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Eaheuaehaeueahae

Arkadaşlar.
Bi geyik yapayım dedimi, forumdaki sazan sayısını öğrendim...

Allaşkına yapmayın etmeyin. Bunları başka bi siteden aşırdığımı ve geyik olsun, relax olalım diye foruma koyduğumu biliosunuz aslında dimi? :D

Saygılar efeeeemmmm :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Aralık 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
Eaheuaehaeueahae

Arkadaşlar.
Bi geyik yapayım dedimi, forumdaki sazan sayısını öğrendim...

Allaşkına yapmayın etmeyin. Bunları başka bi siteden aşırdığımı ve geyik olsun, relax olalım diye foruma koyduğumu biliosunuz aslında dimi? :D

Saygılar efeeeemmmm :D

Valla hiç belli etmiyon :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...